Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak, hogy...

Most mit csináljak, hogy rávegyem?

Figyelt kérdés
A lányom már 16,5 éves múlt, és még mindig nem jött meg neki. Félek, hogy valami baj lehet, és elakartam vinni nőgyógyászhoz, de ő nem hajlandó!Egyszerűen megmondta, hogy ő nem fog levetkőzni egy vadidegen ember előtt, ha tetszik nekem, ha nem! :( Azt mondta, hogy ő egyáltalán nem bánja, hogy neki még nem jött meg, mert nem szenved vele.Úgyhogy ő még örül is neki. Most mit csináljak?
2009. jún. 24. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint a lányod későn érő típus. Vhogy szépen mond el neki miért fontos nőgyógyászhoz menni. Annak idején én is ilyen voltam, ugyanez volt a véleményem. Nem tudom hogy jó ötlet de esetleg ijeszd meg hogy ha nem megy rendszeresen orvoshoz milyen bajok történhetnek. Nem tudom hogy él -e már nemi életet - bocs, de a mai lányok már korábban elkezdik - de ha fog. gátló kell neki, akkor úgy is elmegy!
2009. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, megpróbálom megijeszteni, bár elég makacs.. és tudtommal nem él nemi életet. remélem, hogy télleg így van.
2009. jún. 24. 19:17
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Sztem először is keress egy női nőgyógyászt, aztán mondd el a lányodnak,h nem fogják megvizsgálni alulról, ha még szűz. Csak 1 UH-t fognak csinálni, és a többi vizsgálat ettől függ.

Sztem az ijesztgetés nem sok jóra vezet-ez csak magánvélemény

2009. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Szerintem várj még! Annyi idős vagyok mint a lányod, nekem is 16 évesen jött meg és anyu mindig el akart vinni, de én semmi árom nem akartam, és nem is mentem, mert egyszercsak megjött. Várj 17 éves koráig, ha addig nem jön meg neki, tényleg be fogja látni, hogy nem hülyeség. Ha nem akar, egyenlőre ne erőltesd, mert mindenki más, de számomra már az kellemetlen volt, h anyum többször felhozta, hogy menjek vele, és mondtam, hogy már azért sem! sportol a lányod ? mert a túl intenzív sport is késleltetheti.
2009. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
most is próbáltam rávenni, hogy menjünk el egy nőgyógyászhoz, ha kel női nőgy.-t keresek, de még most is HEVESEN TILTAKOZIK!! azt mondja, sem női sem férfi nő.gy-hoz nem fog elmenni, és abszolút nem hajlandó levetkőzni semmennyire sem. ha ijesztem, ha szépen mondom, ha elmondom, hogy mik lehetnek a következmények, ha nem, sehogysem akar elmenni. nagyon szégyenlős, és a nőgyógyász szót sem akarja hallani, nem hogy még el is menni..
2009. jún. 24. 20:27
 6/12 A kérdező kommentje:
nemtudom mitévő legyek. :(
2009. jún. 24. 20:28
 7/12 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok de lehet, hogy hülyeség de énnekem ha anyu mondaná hogy menjek el vele (persze csak ilyen kivizsgálásra mint ez) nőgyógyászhoz én szerintem simán elmennék. szerintem egyátalán nem szégyem nőgyógyáaszhoz menni. de én csak nő nőgyógyászhoz mennék.
2009. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát drága, nekem ez most nem segít. az én lányom szerint igenis ciki, egy vadidegen előtt "szétcsapni" a lábad, és valahol meg is értem, de valahol pedig aggódok.
2009. jún. 25. 00:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem is várj amig 17 lesz de ha addig sem jön meg neki akkor mond meg neki hohy ennek már a fele se tréfa. előző vagyok :)
2009. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvosotokkal kijön, akkor menjetek el hozzá - valószinüleg ö is tud valamit segiteni. Egyébként nem kell "szétcsapnia a lábát elötte" (milyen kifejezés ez, töled hallotta?), elöször is vérvétellel megnézik a hormonszintjét, abból nagy valószinüséggel ki lehet deriteni, hogy miért nincs még neki.
2009. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!