Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi kaparásnál...

Egészségügyi kaparásnál mindenképpen altatnak vagy lehet kérni, hogy ne tegyék?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a neten,hogy lehet altatásos és anélküli,de nem tudom ezt ki dönti el,vagy kérhetem e,hogy ne altassanak.3 hét múlva megyek kaparásra.

Köszönöm előre is a válaszotokat!



2012. máj. 8. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kérheted, de nem érdemes. Nem "igazi" altatás, vénás rövid altatásban végzik, tehát magad lélegzel közben, nem intubálnak. Nem nagyobb az esélye a szövődménynek, mint érzéstelenítésnél. Miért szeretnéd, hogy ne altassanak?
2012. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, örülj, hogy altatnak! ne kérd, hogy ébren lehess....
2012. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,igazából nem vagyok oda a "nem természetes" elalvásért.Úgy olvastam,hogy helyi érzéstelenítéssel is megoldható a dolog,de ma a dokim nem hozta fel ezt,mint lehetőséget,hanem jövőhéten kell az altatódokit felhívnom,a további vizsgálatok miatt.Amúgy,ha ekg,vér,vizelet vizsgálat megvan,akkor az altató orvos miket vizsgál még?
2012. máj. 8. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomást biztosan és kikérdez volt betegségeidről, stb
2012. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze senki sincs oda a nem természetes elalvásért, de ki lehet bírni azért. Nálam kétszer volt küret, az elsőnél nem sikerült tökéletesen az altatás, azt nem kívánom senkinek... A másodikból nem emlékszem semmire. Nem okoznak ezek a gyógyszerek függőséget, vagy ilyesmi, elalszol tőlük, és kész. Ébredéskor esetleg félrebeszélsz még egy fél órát, de nem kell utána altatót szedned az elalváshoz (ha esetleg ettől tartanál).
2012. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!