Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amiota megjott a menzeszem(200...

Amiota megjott a menzeszem(2007) azota folyoton folyvast folyik az a feher folyadek. miert lehet az? miert van az h vkinek csak a menzesz elott folyik a feher folyadek, nekem meg allandoan? vmi bajom van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem olyan rengeteg, tiszta, nem büdös, fehér vagy üveges, akkor normális. Nekem is folyt amúgy mikor megjött, mostmár pár év múlva, nem annyit. Egyébként később az a fehér folyadék hasznos info arra nézve hogy éppen milyen periódusban van a peteérésed, ugyanis mikor termékeny a nő, akkor nyálkás és üveges lesz a folyás (hogy könnyebbé tegye az utat a spermiumok előtt:).

De könnyen utána tudsz nézni a neten hogy mi az.

2008. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, használj tisztasági betétet és akkor nem olyan kellemetlen.
2008. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :)
2008. ápr. 22. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 15 éves, 13 évesen jött meg elöször, és nekem is nem csak a mensi elött, hanem folyton folyik, én tisztaságit használok, mer különben nem tudom mi lenne velem, mer hát 1 nadrágot nem tudok akkor felvenni kétzer mer azér kellemetlen szaga van :S

Semmi bajod nincsen, sok nővel van ilyesmi.

2008. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koxike utolso valaxolo :)
2008. szept. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!