Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis örülhetek már? Az en...

Mégis örülhetek már? Az en sztorim multhonapban mestruáltam amit tudni kell abba hagytam a gyógyszert már több mint féléve és azóta be is állt a menszeszem, De most ebben a hónapban 15-én kellett volna megjönnie és még a mai napig semmi.

Figyelt kérdés

Közben rám jönnek rosszullétek: hányinger, szédülés. ételeket eszem furcsán mint pl Tonhal savanyú uborkával.

Már a párom is rá figyelt erre a dolgokra és megkérdezte nem vagyok e terhes, te tesztet nem akarok csinálni még várok 31-ig. Mert csalódtam egy párszor mint ahogy itt sokan sajnos. és oktatást nem kérek ha lehet mert azt sokan nagyon szeretik csinálni.


2010. aug. 26. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban várandós vagy már szép erős csik lenne a teszten.


Szerintem ne várj sokáig.


+++++

2010. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen remélem igazad lesz:)
2010. aug. 26. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem oktatás:az ilyen beírásokra egyetlen értelmes válasz lehetséges, mégpedig az hogy csinálj tesztet, már ki kell hogy mutassa.

Nagy az esély hogy terhes vagy, de azért nem biztos mert a természet művel furcsa dolgokat. Nem csak az okozhat csalódást ha negatív a teszt hanem az is ha nem csinálod meg és nem jön meg továbbra sem és később derül ki hogy nem terhesség van hanem valami hormon bibi. Csak azért írom mert olvasni ilyet itt, ezen az oldalon is eleget hogy valaki beír hogy szerinte terhes a tünetekből adódva de nem akar tesztelni, 20-an is gratulálnak neki...és mégse. Ez nagyobb csalódás.


Nagyon drukkolok neked, bátorság és csináld meg azt a tesztet! :))

2010. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát, én is csak azt javasolhatom, hogy csinálj tesztet, mi itt anélkül hiába tippelgetünk. Mellesleg amit leírtál, abból elég valószínű, hogy gratulálhatunk. Majd írd meg, mi lett az eredmény.

2 gyerekes anyuka

2010. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csinältam tesztett, es sajnos negativ de ma megis jött sajnos:( remelem majd legközelebb sikerül! köszi mindenkinek
2010. aug. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!