Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratom at hiszem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom at hiszem akar szexet gumi nelkul. Mi a legjobb megoldas? Mit hasznaljak?

Figyelt kérdés

Az a baj, h o nagyon fel gumi nelkul,nem is csinalna s oszinten en se.

20 vagyok. A napokba megemlitette a fogamzasgatlokat. De nagyon karos hatasa van a noi szervezetre,tudom a mellekhatasait.

Lehet olyansmit h csak parszor hasznaljak? Melyik fajta a legjobb mert meg soha nem hasznaltam.

De inkabb mast tennek..Mivel lehetne h ne keljen gumit huzzon, de terhes se legyek?

Se spiral, se fogamzasgatlo, ilyeneket nem szivesen.

Akkor mit lehetne? Szeretnem h neki is kellemes legyen, de fontos az en egeszsegem is.


2008. máj. 30. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott vannak a különböző kúpok, tabletták, zsélek. De ezek mellett nagy a teherbeesés veszélye, ezek csak kiegészítő védekezésnek jók. Az "időben kihúzom"-ban se higyj, mert nem mindig jön össze, aztán megvan a baj. A gumi mellett még mindig a fogamzásgátló tabletta a leghatásosabb.
2008. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem olyan veszelyes a fogamzasgatlo....nekem semmi bajom tole,nem hiztam,nem vagyok rosszul,nem voltak barna foltok és a szex is jobb. Ha a nőgyógyász megvizsgál és megtaláljátok a megfelelő fog.gátlót sztem nem lesz semmi bajod...És vannak pozitiv mellékhatásai is
2008. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg van megfelelo fogamzasgatlo? Aminek nicsn rossz mellekhatasa?
2008. máj. 30. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz ennyire tőle? Nem 100% hogy lesz valami rossz mellékhatása, attól mert leírják a tájékoztatóban. Ez nem azt jelenti, hogy mindenkinél aki szedi, elő fog jönni! A mai korszerű fogamzásgátlókban egyébként kevés hormon van. Kell egy-három hónap mire megszokod, ha nem jön be, lehet váltani. Vagy ez vagy a gumi vagy a többi módszer és havonkénti rettegés hogy megjön-e. Kérdezz meg egy nőgyógyit, ha nagyon tanácstalan vagy.
2008. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vannak kúpok és krémek vagy női óvszer is

de figylej ne félj enynire a fogamzásgátlótól!annyian használják!jobb mint ha idő elött teherbe esnél!de persze ez a te döntésed...ha ennyire félsz akkor használj oat amit szeretnél!de sztem ha a nőgyógyászodast kérdeznéd akkor ő sokkal többet tudna segyíteni mint amiket mi itt összehordunk!

2008. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Használhatsz pesszáriumot + zselét is.

Ha nem találkoztok túl sűrűn, akkor jó megoldás.

A tabletta biztosabb!

2008. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. Felek, mert meg soha nem hasznaltam, es anyum mondta h mennyi problemaja elojott egy idoben a fogamzasgatloktol.

Semmikepp nem kockaztatnek, csakis gumi v ez.

2008. máj. 30. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A mai tabletták már nem olyan "veszélyesek", mint anyukád korában! Miért nem próbálod ki? Nagy bajt nem okozol magadnak! Rengeteg nő szedi és semmi bajuk sincs. Egy tartós kapcsolatban a fog. gátló a legjobb módszer és a legbiztonságosabb is!!
2008. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ajánlanám én sem a tabit... Főleg nem fiatalon, majd a tervezett gyerekek után esetleg. Mondják-mondják, hogy milyen jó, meg modern, stb.. De ezt az orvosok mondják, akik el akarják adni... Tény, hogy kevesebb hormon tartalmaznak a mai tabik, mint régen, de egy öreg nődokitól hallottam, hogy inkább egy abortusz, mint egy felborult hormonháztartás... De ez mindenkinek a maga döntése, maga felelősége.

Pharmatexnek vannak különböző helyi, hüvelyi fogamzásgátló szerei (kúp, krém, tabletta,...), érdemes utánnuk nézni.

2008. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!