Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már minden jel megvan rá, de...

Már minden jel megvan rá, de még mindig nem jött meg. :| 13/L Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Úgy igazán 6. óta van krémes fehérfolyásom és 5. óta nő a mellem szal pont 2,5 éve.Nemiszőrzetem már harmadikban-negyedikben volt először,a hónaljamon is ötödikben volt már. Azóta nem sokat nőttek a melleim,pedig hegyesek és néha benyilalnak:s Az égvilágon MINDEN pms tünetet már kipipáltam,csak a menzit nem.Minden lánynak nálunk már rég megjött és még azoknak is,akik testileg láthatóan fejletlenebbek is nálam.Már vagy tavaly óta hitegetnek azzal,hogy "bármikor",de még mindig semmi!Hetedikes vagyok és már anya is kérdezi:"hogy hogy nincs?!eltitkolod vagy mi?" Mi lehet baj?=/

2012. máj. 10. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi bajod a világon, nem értem anyukád, 16 éves korig teljesen normális ha nem jönne meg. És ne várd, majd meg fog jönni az.
2012. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
anya csak azért kérdezi így mert neki ebben a korban már volt és rendes nagy mellei voltak,stb...szal nem akarna még nődokihoz vinni és ezért érdekelne,hogy másoknak miért jön előbb mégha fejletlenebbek is?
2012. máj. 10. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
nyugi lesz ido miikor sirni fogsz hogy muljon el
2012. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggódj, 16 éves korodig normális, ha nem menstruálsz. Anyukád csak ront a helyzeten, ha mindig kérdezgeti, hogy nincs-e, mert ezzel csak feleslegesen stresszel Téged, ami szintén befolyásolja a menstruációt. De mint mondtam, 16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha viszont akkor sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menni. Addig nyugi! :)
2012. máj. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok. Az nem számít, hogy a többi lány mennyire fejlett, és hogy már menstruálnak. Mindenki más ütemben fejlődik.
2012. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én 8.-as vagyok, és még nincs meg. pedig már minden lánynak megvan az osztályomban, de ők nem tudják, hogy nekem még nincs meg, mert tuti ez lenne, hogy azt mondják, hogy: tem ég kicsi vagy hozzá ! de béna vagy ! bééébi ! szal.. erről ennyit.. :(
2012. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na, én már középsulis voltam, amikor megjött először, de nem tudom, lehet velem van a baj, de én nem izgultam rajta ekkorát, pláne nem 13 évesen (ma meg már minden nap van ilyen kérdés)! Bőven ráérsz még, teljesen mindegy mekkorák a mellei a többi osztálytársnődnek, vagy mennyire fejletlenek vagy épp fejlettek, minden szervezet más és más. Egyébként engem sem cikiztek, hiszen nem is tudta senki, és nem is értem kinek lenne hozzá köze hogy Neked már megjött-e vagy sem? Ez csak a Te dolgod, és ezt egyik nő sem írja ki a homlokára, hogy nekem már megjött vagy nekem épp megvan... Szóval, ne reagáld túl, ráér még megjönni! Nyugalmas várakozást kívánok! Ne izgulj! :-)
2012. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,hogy nyugtatgattok.:)bevallom,eddig nem is érdekelt annyira,mert már 1 éve(!)mondják hogy megjöhet,meg amúgy is megjön,ha akar.csak az idegesít azóta,hogy:"neked még mindig nincs,pedig én fiatalabb vagyok nálad és már megjött!","de hát xy-nak már megvan,pedig nálad is vékonyabb és a melle sincs akkora!" na ettől aztán tényleg lelőnék mindenkit!ígyhát logikus h még mindig nincs!-.-
2012. máj. 11. 17:37
 9/13 A kérdező kommentje:
megjött,14 évesen...
2013. márc. 15. 22:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Na látod! Üdvözlünk a "klubban"!
2013. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!