Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már minden jel megvan rá, de...

Már minden jel megvan rá, de még mindig nem jött meg. :| 13/L Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Úgy igazán 6. óta van krémes fehérfolyásom és 5. óta nő a mellem szal pont 2,5 éve.Nemiszőrzetem már harmadikban-negyedikben volt először,a hónaljamon is ötödikben volt már. Azóta nem sokat nőttek a melleim,pedig hegyesek és néha benyilalnak:s Az égvilágon MINDEN pms tünetet már kipipáltam,csak a menzit nem.Minden lánynak nálunk már rég megjött és még azoknak is,akik testileg láthatóan fejletlenebbek is nálam.Már vagy tavaly óta hitegetnek azzal,hogy "bármikor",de még mindig semmi!Hetedikes vagyok és már anya is kérdezi:"hogy hogy nincs?!eltitkolod vagy mi?" Mi lehet baj?=/

2012. máj. 10. 18:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

jó,de ez sem volt "hamarosan". am előbb megjött,mint hogy ideírtam hogy "megjött". szal érted...

annyira gáz :"(

2013. márc. 28. 15:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, a lényeg, hogy most már legalább megvan! :) Mármint, ha te tudsz örülni neki ... :D Velem is ez volt, hogy majd 1 évig vártam úgy, hogy bármikor, mindig legyek készen rá, aztán végül pont akkor jött meg amikor nem is gondoltam rá.
2013. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

velem is ugyanez volt,amit leírtál. nem is örültem neki,de nem is szomorkodtam.

amúgy a kérdés kiírása után 5 hónappal jött meg,csak nem írtam meg.

köszi a választ!

2013. márc. 30. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!