Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a mensctruác...

Miért nem jön meg a mensctruációm? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
2 hete kellett volna megjönnie a menstruációmnak. Terhesség kizárva, de azért biztos ami biztos csináltam teszteket is, mind negatív. De hangsúlyozom kizárva, csak parás típus vagyok :) Szerintem fertőzésem sincs, azt csak észrevettem volna. Dokihoz hétfőn megyek. Mi lehet az oka? Félek attól is, hogy egyszerűen csak nincs peteérésem, és nem is lesz többet. Vagy ilyen nem lehet ha eddig mindig szépen megjött, áltagos mennyiséggel? Egyik pillanatról a másikra történhet ilyen?
2012. máj. 10. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagyunk gépek. Nekem egyszer 60. napra jött meg. A doki se talált semmi elváltozást.
2012. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz?
2012. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, körülbelül 12-13 éves korom óta
2012. máj. 13. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha parás típus vagy, az is befolyásolja a menstruációt.
2012. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Légyszi arra is válaszoljon valaki, hogy megszűnhet-e a peteérés ilyen hirtelen?
2012. máj. 13. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szűnhet meg ilyen hirtelen, legalább is spontán biztosan nem.

Egy-egy alkalom mindenkinek kimaradhat.

(Bár már nagyon régi a kérdés, de hátha valaki hasonló helyzetben van és ezt olvassa.)

2016. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!