Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bnőmnek elég nagy a melle,...

A bnőmnek elég nagy a melle, és talált benne egy kézzel kitapintható csomót. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elment dokihoz, kapott rá gyógyszert, de azt mondta, lehet később mintát kell venni. Aggódom érte, nehogy baja legyen!!!
2009. jún. 25. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérjen beutalót vagy a mammográfiára, vagy mell-ultrahangra. Nekem cisztáim vannak és mivel fiatal vagyok ezért nekem nem csinálnak mammográfiát, de mell-ultrahangot igen, ami talán még aprólékosabb, mert utána kézzel is megvizsgál az orvos.


Én nem várnék a helyetekben.

2009. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjetek el Uh-ra,vagy mammográfiára! Nem szabad elviccelni. Remélem,csak nyirokcsomókat éreztetek és nem lesz baj!
2009. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ajánlatos elmenni orvoshoz,nehogy nagyobb baj legyen.Meg nemszabad ilyen dolgokkal játszani,de megijedni sem kell.

Nekem is akkora csomó volt benne,hogy hú:S

Meg a mellbimbóm körül élénk vörös folt lett.

Elmentem háziorvoshoz,aztán mammográfiára,és annyit mondtak,hogy nem látnak semmi elváltozást,csak hogy szép mirígyes cicijeim vannak.

2009. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!