Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baja van bnőmnek? Lennt!

Mi baja van bnőmnek? Lennt!

Figyelt kérdés
4. hónapja használ nuvaringet. (elötte nem használt hormonális fog. gátlót). Jővő hét vnap kellenne levenni, de éjjel megjött neki. Neten megnéztem és a gyógyszer könyvébe is megnéztem, h ez nem nagy probléma, 1-1x egy évbe előfordulhat. (legalábbis akk még nincs gond h ha csak 1-1x), viszont nemrég hányt, és a feje is fáj. (utóbbi lehet a magas vérnyomástól) Mit csináljunk?
2010. máj. 23. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
menjetek orvoshoz
2010. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A nuvaring az az a fogamzásgátlóval átitatott gumigyűrű???

Mert,ha igen,az olyan gusztustalan!!Napokig bennt van egy műdolog ...tiszta bacitelep!!!Szerintem aki olyat hazsnál,számíthat mindenféle hüvelygombára!

Egyébként nemtom mi lehet.mindenféleképpen beszéljen az orvosával!Persze minnél hamarabb,mert gyógyszerek,sőtt még spirál mellett is lehet teherbe esni!!Ráadásul ilyen esetekben gyakoribb a méhen kívüli terhesség...az meg tényleg nagyon veszélyes...

2010. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem szokott hányni és fejfájása sincs a menzesze idején, akkor javaslom, hogy menjetek el az ügyeletre. Ha az orvos indokoltnak látja, továbbküld vmelyik ügyeletes kórház nőgyógyászatára.
2010. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!