Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagyajkamon kitapintható...

A nagyajkamon kitapintható jobb oldalt egy csomó. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hirtelen, egyik napról a másikra jelent meg Kb. 2*2cm-es kemény golyó lehet. Kívülről nem látszik semmi, csak azért aggódom, mert villanófényes szőrtelenítésre megyek és mivel azt sem tudom mi az, így nem tudom árthet-e neki a villanófény? Nem mehetek le a körzeti orvosomhoz, aki ffi, hogy nézze meg mi az... a nőgyógyász pedig beljebb nézelődne... Szerintetek?
2010. máj. 28. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
mi az, hogy a nőgyógyász beljebb nézelődne???? amúgy rákérdezhetek? borotválod ugye? akkor nem ártana a tályogot, amit csináltál, meg a vírusokat kiirtani, szóval irány a doki
2010. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irány a nőgyógyász.
2010. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
gyantáztatom és kívülről nem is látszódik semmi. A tályog nem gennyes és kívül is látható?
2010. máj. 28. 19:52
 4/9 anonim válasza:
Jézusom! Ne ijesztgessétek már szegényt! Nekem is van, voltam nőgyógyásznál! Ha ugyanaz, mint nekem akkor egy cisztád van, eldugul a Bartolin mirigyed, ez termeli a síkosító anyagot a hüvelyedben. Nekem azt mondták, addig még nem zavar engem semmiben, vagy nem fáj nem bántják, ugyanis felesleges. Nekem lassan két éve van. Mindenképpen menj el dokihoz vele. Csak azért írtam le az én esetem, hogy nyugodj meg, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2010. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pedig már kezdtem koporsót rendelni 28 évesen! :)) Köszi az utolsó választ. Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, majd megkérdezem tőle is...
2010. máj. 29. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenek van, 12/l tegnap jött ki
2010. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zsircsomo, begyulladt szortuszo.. Nem feltetlen ciszta vagy daganat, sot. Szerintem mire orvoshoz mesz, elmulik.
2010. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ez elég komoly dolog az a helyzet, lehet h ciszta, de az is eltud rákosodni elég hamar, az h nem gennyes az semmit nem jelent, ha meg daganat akkor mégrosszabb a helyzet, olyan helyes 75% h rosszindulatu lesz, de nem kell aggodni, ugyis szenvedés az élet, tekintsd megváltásnak ezt
2010. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
voltam ma nődokinál. Megtapizta és azt mondta ne foglalkozzak vele, szerinte csak zsírcsomó :))
2010. máj. 31. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!