Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nappal tovább szedtem a...

Egy nappal tovább szedtem a fogamzásgátlót! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pénteken nem voltam itthon, így kimaradt egy szem. Szombat délután szóltam a páromnak,hogy adjon legyenszíves egy szemet a levélből, de nem szólt,hogy az az utolsó szem, így szombaton bevettem (a péntekit), azaz pénteken kellett volna, szombaton már szünet. Így egy nappal tovább szedtem , de 21szemet.. a gyógyszer számít, vagy az,hogy hány napig szedem? Azóta nem kezdtem meg az új levéllel. Most akkor este vegyek be az új levélből, és szedjem tovább, vagy nem baj az az egy nap, és várjak..?

Köszönöm!:)


2012. máj. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba!
2012. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most teherbeeshetsz. Egy hónapig hesználjatok óvszert is meg a teblettát is!
2012. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem továbbszedted, hanem kihagytál egy tablettát és utólag pótoltad.

Keresd elő a betegtájékoztatót, és olvasd el benne, hogy mit ír arra az esetre, ha ez történik.

Le lesz írva benne, hogy hány napig kell kiegészítő védekezést folytatnotok.


Ha már kidobtad a papírt:

Google: gyógyszer neve + betegtájékoztató


Ki fogja adni a kereső.


Általában hasonló az eljárás ilyen esetben, de tablettánként változhat.

2012. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy szedd tovább!

Hogy egy nappal tovább szeded, az nem baj. Hogy egyet kihagytál, az már lehet, hogy baj, tényleg nézd meg a tájékoztatót.

2012. máj. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!