Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már hat napja késik a menstruá...

Már hat napja késik a menstruációm. Mi lehet a probléma? (2 teszt is negatív)?

Figyelt kérdés
Már hat napja késik a menstruációm(utoljára április 11.én volt meg. Általában 27-29 napra szokott megjönni, most viszont 6 napja késik. Tegnap délután mér nem bírtam vettem tesztet, az egyiket délután, a másikat ma reggel az első vizeletből csináltam meg, mindkettő negatív. Nagyon ideges vagyok. Védekeztünk és nem volt semmi probléma. Már volt ilyen, hogy 10 napot késett(akkor is 3 tesztet vettem, mindhárom negatív és utána megjött) Tavalyelőtt voltam ilyennel nőgyógyásznál, semmi probléma nem volt. Kezdek ideges lenni. Miért nem jön meg?? Mikor menjek nőgyógyászhoz? Valaki azt mondta felesleges lenne, mert biztos 2 hét múlva kapnék időpontot(addigra meg már biztos megjön) egyszer volt, hogy 50 napra jött meg. 13 éve menstruálok, 27éves vagyok
2012. máj. 14. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

én jelenleg elég sokat idegeskedek és nekem is késett jópár napot,pedig szinte órára pontosan jön meg.szerintem ha két teszted is negatív akkor nem kell aggódnod pár nap múlva biztosan megjön,ne idegeskedj mert az csak rosszabb.

19L

2012. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.Mondjuk elég sokat idegeskedem, mert jelenleg munkanélküli vagyok és nem találok munkát.

Lehet ez miatt is.

Nem hiszek az ilyen hókuszpókuszokban, de a nagyon meleg(szinte forró fürdővíz tényleg beindítja?

Remélem én is , hogy megjön már.

2012. máj. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!