Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rezia fogamzásgátlót valaki...

Rezia fogamzásgátlót valaki ismeri?

Figyelt kérdés

17éves vagyok,most írta fel a nőgyógyász még soha nem szedtem fogamzásgátló gyógyszert,minden vizsgálat nélkül írta fel,de elsorolt mindent amit tudni kell.

Nem tudjátok a tabletta hizlal-e vagy egyéb tapasztalt mellékhatások?


2012. máj. 14. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tabletta mindenkinél más mellékhatást válthat ki. Nekem is vizsgálat nélkül írt fel anno a doki gyógyszert, de szerencsére nem lett semmi bajom tőle.

De a barátnőim közül sokan megjárták. Hízás, hányinger, libidó csökkenés, gyulladt pattanások... stb. Sajnos ez csak használat derül ki, hogy neked mennyire felel meg a gyógyszer.

Szedd 1 hónapig és ha észlelsz valamilyen változást, akkor menj vissza és mond el a dokinak.

2012. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 15. 14:39
 3/11 dipladenia válasza:

Ez a legújabb fogamzásgátló, kevésbé hízlal, mint a többi.

Szedd bátran, és legalább 3 hónapig légy türelemmel, ha lenne bármilyen mellékhatása.

2012. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én szeretnék hízni :( 48 kiló vagyok 171cm

de egyébként köszi!:)

2012. máj. 20. 23:23
 5/11 krisztina24 válasza:

Szia!

Bocsi, megkérdezhetem,hogy mennyibe kerül a három havi adag? Sehol nem találok róla infót. :(

Köszi!

2012. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szia, :) 6500 a 3 havi ! :)
2012. jún. 3. 21:21
 7/11 anonim válasza:
Nekem is most irta fel, de nem mondott el rola semmit. annyit tudok, hogy 24+4 gyogyszer van. Van benne 4, amit menstruácio alatt kell szedni. De ha az a 24nap után, amig a fehéret szedem, nem jön meg, mi a teendö? Várjak, és akkor vegyem be a zöldeket, mikor megjött? Van kihagyási idö?
2012. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
elvileg folyamat kell szedni,egyébként én még nem kezdtem el szedni ! szal nemtudom :S ird ki ! :)
2012. jún. 6. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Hello. Nekem is most írták fel Mercilon után. Beszeded a 24 fehér színűt, és utána nem tartasz szünetet, és szeded a 4 zöld színűt. Ekkor fog megjönni a menzesz. Tuti hogy mikor kezded a következő levél fehér gyógyszert, lesz még vérzés, de nem baj, majd beáll egy idő után. Szóval a lényeg, hogy nincs szünet, 24 fehér majd a 4 zöld, 24 fehér 4 zöld...
2012. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 9. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!