Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinél fogamzásgátló okozta a...

Akinél fogamzásgátló okozta a visszatérő hüvelygombát, annak amint letette a gyógyszert elmúlt?

Figyelt kérdés

Nekem most havonta vissza jön és mivel már tényleg mindent megtettem, gondoltam hogy a fogamzásgátló letétele van már csak hátra.

A kérdésem az, hogy ha a következő tablettaszünettől befejezem és nem kezdek el új levelet szedni, akkor abban a hónapban már nem fog visszajönni a hüvelygomba? (ha a fogamzásgátló okozta)


21L



2012. máj. 15. 19:11
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem valószínűleg a fogamzásgátló volt a ludas, mert amint együtt voltam a párommal, folyamatosan visszatért a hüvelygombám. Már én is mindent kipróbáltam, tusolás, teák, gyógyszerek, de semmi sem használt hosszú távon.


Én már közel 2 hónapja nem szedem, de azóta nem volt problémám, az együttlétek is kellemesebbek. Van, akinél nem válik be, ez van, másképp kell védekezni. Nekem annyit nem ér(t) a dolog.


Sok sikert!

2012. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor szerintem most még kikezeltetem magam ebből, és ha elemélem nekem is segíteni fog :)
2012. máj. 15. 21:36
 3/3 mubby23 válasza:
én nem olyan régen hagytam abba a Yasminelle szedését, előtte is szenvedtem sokat hüvelygombával, most meg még jobban szenvedek vele. szóval végülis egyéntől függő, de nekem nem múlt el a hüvelygomba csak azért mert abbahagytam a gyógyszer szedést.
2012. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!