Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzészavar fogamzásgátló esetén?

Vérzészavar fogamzásgátló esetén?

Figyelt kérdés
Ma kellene a fogamzásgátló utolsó szemét bevennem, erre most az előbb megjött. Mivel az előző ciklusom előtt nem tartottam szünetet a két levél között, lehetséges, hogy ez az oka? Furcsállnám a terhességet,mert még sosem felejtettem el bevenni, ráadásul egy hete csináltam tesztet,ami negatív lett( mert feszült a mellem). Még csak egy fél éve szedem. Járt már így valaki?

2012. máj. 16. 16:03
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nálam is ugyanez a helyzet..

Nekem ma kellene bevegyem az utolsó szemet.. de már tegnap barnáztam ma meg meg is jött. Én tartottam szünetet, rendesen szedem, minden nap ugyanabban az időben. Hasmenésem nem volt, hányni sem hánytam, szóval számomra érthetetlen, mert eddig semmi bajom nem volt.. Most tartok az 5. levél utolsó szeménél. :)

2012. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!