Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy ez milyen...

Honnan tudom hogy ez milyen hüvelykúp? Nincs neve.

Figyelt kérdés

Kaptam nőgyógyásztól receptet. rá szerettem volna keresni neten a hüvelykúp nevére, hogy tudjam, mennyi az ára, de nem tudom mi a neve. Ez van a recepten:


Chloramphenicoli

Sulphadinidini

Nystatini

aa. gma. unam (1,0)

------------------------------

Massae polyoxaeth.

gta. triginta quinque (35,00)

--------------------------------------

---------

Div. in. dos. eq. N X (decem)

----------------------------------

------

DS: Hüvelykúp



2012. máj. 17. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel az új szabályozás szerint a dokik csak hatóanyagot írhatnak fel. Konkrét termékre ez alapján nem fogsz rátalálni. Majd a gyógyszertárban kiválasztod a legolcsóbbat, ennyi.


De az is benne van a pakliban, hogy gyógyszertári készítményről van szó és ott fogják neked elkészíteni.

2012. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez magisztrális készítmény, a gyógyszerész fogja elkészíteni neked.
2012. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fűha, akkor esélyem sincs megtippelni az árát.... :S 1600 FT-m van, lehetséges hogy többe fog kerülni?


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. máj. 17. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fog szerintem többe kerülni, a helyben készítősök mindig olcsóbbak, mint a gyáriak. Remélem igazam lesz, de megúszod párszáz forintból.
2012. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Holnap kiderül :) Köszönöm szépen a választ!
2012. máj. 17. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még 1000 Ft sem lesz, de nyugodtan megkérdezheted előre a gyógyszertárostól, hogy mennyibe fog kerülni.
2012. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a pipa! Köszönöm :)
2012. máj. 17. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem ez egy magisztrális vény, a gyógyszerésznek szól aki majd elkészíti a laborban. Valóban nem drágák max 800 Ft, de lehet hogy sokat mondok.
2012. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A neve CNS kúp. A hatóanyagok kezdőbetűi.

Valóban a patikában fogják kikeverni. Délelőtt menj, és akkor délutánra kész lesz.

Rég írtak fel nekem ilyet de arra emlékszem hogy valami nagyon potom összegbe került. Még talán 500 Ft sem volt.

2012. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!