Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatásos volt a 72 órás tabletta?

Hatásos volt a 72 órás tabletta?

Figyelt kérdés

Tudom már ezerszer olvashattátok ezt a kérdést, hiszen én is az elmúlt 1-2 órát a hasonló kérdések olvasásával töltöttem :)

Szóval igen, én is egy áldozat vagyok. A ciklusom 14. napján történt a baleset. Vagyis nem igazán a nagy Balesetre kell gondolni, mert a barátom nem bennem ment el, viszont már sok-sok ijesztő dolgot olvastam az előváladékról is. Kb 2-3 percig történt a dolog, utána óvszerrel folytattuk. Utána eléggé bepánikoltam, és gyorsan bevettem egy Escapelle tablettát a 14. órában.

A problémám az, hogy az előző előtti ciklusomban is szükség volt erre a "lórugásra", és akkor 5 nap után (2 héttel a várható időpont előtt) megjött váratlanul a havim. Most viszont, megint eltelt 5 nap, és semmi.( még 5 nap múlva kell megjönnie) A gyógyszer bevétele után álmos voltam, a hasam alja is egy kicsit fájt... :( Lehet h ez a gyógyszer mellékhatása? Nyugtassatok meg, ugye nem lehetek terhes???


2012. máj. 17. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért akarod szánt szándékkal szétk.rni az egész hormonrendszered? Nem lenne egyszerűbb normálisan használni azt a kicseszett óvszert?

Vagy ha ennyire nem bírjátok, akkor szedjél tabit bakker, még az is jobb, mint havonta 72 órást szedegetni.

Erősen kétlem , hogy terhes vagy, de még pár ilyen akciót lenyomsz, akkor lehet nem is leszel.

2012. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!