Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász szerint, megvan...

A nőgyógyász szerint, megvan vastagodva a méhnyálkahártyám, mit jelent?

Figyelt kérdés
Minden orvos azt mondja ,az a baj nagyon vastag a méhnyálkahártya. Most kaptam valami hormont rá,ja 41 éves vagyok. Mindig baj van a menzeszemmel,hisz sok van és ömlik,de időre jön meg. Szerintetek mit jelent a polip,azt mondta a doki az is van úgy néz ki :-( Persze a hüvelybe .

2012. máj. 17. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket az orvosnak kell feltenned.
2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem az orvostól kérdezed??

Egyébként azt jelenti, ami le van írva. Hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártya. Ezt máshogy nem lehet mondani.

Azért veszélyes, mert rák alakulhat ki belőle.

2012. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

19éves vagyok.

Nekem a menszeszemmel minden rendben van mióta világra jöttem....

Tegnap viszont méhkaparáson estem túl, mert méhtest polipom volt és nekem is túl vastag a méhnyálkahártyám.

Le kaparta a polipot is és a méhnyálkahártyát is.

Elküldte szövettanra majd kb 2hét mulva kapok eredményt.

Én meg kérdeztem a dokim hogy mi okozza és azt mondta hogy túl termelődik az ösztrogén a szervezetben és ha a felső határon túl lép akkor rákot okoz.

A rákszűrés eredménye negativ de a további műtét vagy a gyógyszeres kezelés majd akkor dől el ha megérkezik az eredmény.

2013. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!