Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megereszkedett mell miatti...

Megereszkedett mell miatti kellemetlen érzéssel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem vészes, sőt ahogy látom, a legtöbb nőnek hasonlóképp áll a melle. De nekem eddig úgy állt, mint tini koromban, nem éreztem külön a súlyát, nem mozgott külön a testemtől.

Most viszont igen. És úgy érzem, borzasztóan húzza a fölötte lévő bőrt és szöveteket, nagyon zavaró érzés. Ez elmúlik idővel? Vagy mit tehetek vele? Újabban a melltartó is húz és nyomja a vállam, eddig ez se volt. Ez most már tényleg örökké így lesz? :(


2012. máj. 19. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj megfelelőbb melltartót venni.

Egy házi praktika:

Szőlőmag olaj pakolás: Bekened a dekoltázsodat és a melledet szőlőmag olajjal. Teszel rá egy fóliát, majd melegített törölközőt. 20 percig hagyd rajta.

A szőlőmag olaj serkenti a kollagén termelést.

Tehetsz bele illó olajokat is, pl levendula, menta

2012. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? lehet, hogy csak beképzeled, hgy húzza a bőrt, nem? lehet egy nőgyógyásznak is érdemes lenne amúgy megmutatni, hogy biztos minden ok-e, esetleg mammográfia vagy mellultrahang, nem akarlak megijeszteni, csak lehet egy csomó is ami lehúzza, vagy vegyél push upos meltarót, az jobban tartja, végső esetben varrasd fel
2012. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 23 éves vagyok. A barátnőimmel beszéltem már, szerintük örüljek mint majom a farkának, hogy csak most ereszkedtek meg, mert legtöbbjüknek 17-18 éves kora körül már úgy állt, mint nekem most.

Nőgyógyászhoz úgyis most kell majd mennem, ő megnézi, de szerintem ez nem betegség, hanem természetes. De attól még rossz. Sosem értettem, amikor azt mondta valaki, hogy alvásnál vagy futásnál zavarja a melle, hát most értem.

Egyébként mindig push-up melltartót hordtam, de az tény, hogy eddig volt keret a 8-10 ezresekre, amik tökéletesen tartanak, az utóbbi egy évben viszont csak olcsót tudtam venni, ami már az első felvételkor sem igazán jó, ráadásul hamar elveszti a formáját. De ezzel nem tudok mit tenni.

A szőlőmagolajat kipróbálom, hátha jó. Pont tavaly szereztem be egy csomó ruhát, amik melltartó nélkül szépek, nem lenne jó, ha most meg ki kéne dobni őket :(

2012. máj. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!