Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A megereszkedett mell a...

A megereszkedett mell a szoptatás abbahagyása után javul valamit?

Figyelt kérdés
4 hónapja szoptatok és a feszes cicijeim szó szerint lógnak, ami nem túl szép látvány. Visszaáll majd az eredeti állapotra, ha pár hónap múlva már nem szopizunk vagy ne is álmodjak róla...?
2008. ápr. 24. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A mell alatti izmot lehet erősíteni, az segít a tartásban valamit; most a zsírszövetek helyett a tejmirigyek vannak, amikor vége a szopinak, kell idő, hogy újra a zsírszövetek visszaálljanak, ha fogyózol, akkor ez akár évek munkája is lehet.
2008. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Őszinte leszek, nekem egyáltalán nem állt vissza.Előtte nagyon szép (nem nagy)cicim volt, most igencsak csúnyácska.Azt mondta egy sebész ismerősöm hogy csak minimálisat áll vissza.De egyén függő.Függ a testalkattól,meg a mell előző méretétől is.
2008. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közepes méretű melleim voltak/vannak, szép formásak voltak, melltartót szinte csak akkor viseltem, ha túl átlátszó volt a ruhám, amúgy nem volt rá szükség. Szoptatás alatt eléggé megnőttek, persze akkor hordtam melltartót, de nagyon büszke voltam az én nagy melleimre (mert azért régen sose tudtam olyan cuccokat felvenni, amihez dekoltázs kellett), szoptatás alatt meg igencsak lehengerlő külsőm volt. Sajnos négy hónap alatt elment a tejem :( Most elég kicsik lettek a melleim, és még lógósak is. Hát ez van. Olyanok, mint egy cukroszacskó, amiből már kiborították a cukrot. Szóval ilyen üres. De szerintem a legtöbb nőnek ilyesmi lesz szülés után. Sajnos az esetek többségében csak orvos tud ezen segíten (jó pénzért).
2008. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!