Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz, hogy a tb fizeti a...

Igaz, hogy a tb fizeti a szoptatás után megereszkedett mell felvarrását?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam erről, talán itt, érdekelne, hogy tudtok-e erről valamit.
2008. jún. 13. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Erről én is hallottam ha lelkileg állítólag nagyon megviseli a nőt meg miegysmás... de hogy létezik-e az tutira én se tudom de gondolj bele hogy akkor ez SZTK. alapon megy és hogy milyenek az SZTK keretes szemüvegek..........
2008. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én azt tudom, hogy akkor ingyenes egy mell felvarrás, vagy kisebbítés, ha gerincbántalmaid vannak és erről a túl nagy méretű melled tehet. Arról amit kérdezel már én is hallottam, de olyannal nem találkoztam akinek meg is csinálták volna. Ha minden igaz és valóban csinálnak ilyet tb alapon akkor is inplantátum nélküli műtétre kell gondolni.
2008. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak extrém esetben csinálják meg, ha orvosilag indokolt, mert egészséget veszélyeztet a dolog... ne nagyon számíts rá...
2008. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek, nem csinálják meg neked :( csak akkor csinálnak, de akkorsem felvarrást hanem kisebbítést, ha:

1. depressziós vagy tőle

2. veszélybe kerül a gerinced épsége

2008. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én erről nemtudok hogy ez ingyenes lenne. de ha mégis igy van akkor bisztos hogy van valami feltétele.
2008. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A barátnőm 9 éve csináltatta meg a melleit mert nagyon lógott neki.Még most is nagyon szép.Azt hallottam hogy már nem csinálják tb alapon csak akkor ha nagyon indokolt.Ehhez kell egy "jó" jó ideggyógyászi szakvélemény és megvan a beutaló!

Érdeklődj a Honvéd kórházban!

2008. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezelőtt 3 évvel évvel megcsinálták, indokolt esetben, akárcsak a császár utáni hasplasztikát is. Ma már ne számíts rá. Ha meg akarod csináltatnia melleidet, ki kell fizetned, ez van. De a mell nem feltétlen a szoptatás miatt ereszkedik meg, ne kenjünkmár mindent a kölökre :)Nagyobb szerepet játszik benne a túlságosan nagy hízás-fogyás, illetve a helytelen melltartóviselet.
2009. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!