Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem fog a dokim hülyének nézni?

Nem fog a dokim hülyének nézni?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam nála(gombás fertőzés miatt,ami helyrejött szerintem,meg mert fájt a hasam is).A hasam még mindíg fáj,ezért visszamegyek hozzá,csináltatok akkor már rákszűrést is.Szerintetek nem fogja azt gondolni,hogy"na ennek már megint mi baja van".Amúgy nem járok sűrűn nőgyógyászhoz.
2009. jún. 27. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menjél csak, mert ha neadjisten télleg valami súlyos betegséged van, és csak akkor jönnek rá mikor már csak hónapjaid vannak hátra, akkor nagyon utálni fogod magad, hogy azért nem mentél el elpbb mert h hülyének fog nézni az orvosod.

Mellesleg akkor is kellene rákszűrés félévente, ha nem fáj semmid.

2009. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,amúgy rákszűrésre mindíg elmegyek.
2009. jún. 27. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom évente kell rákszűrés, az orvosom mondta.

ne izgulj!a gomba meg kiújulhat magától, nekem is ez volt, pedig azt hittem meggyógyultam.nem fog hülyének nézni, biztos volt már mással is ilyen..és mondd meg, hogy volt gombád, de úgy néz ki rendbe jött, ezt is említsd meg neki.

2009. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már úgy, hogy kisebb problémával nem mertem visszamenni az orvoshoz, és bizony később nagyobb baj lett belőle. Persze, utána már bántam, hogy nem mentem vissza hozzá korábban.
2009. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!