Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 17 éves srác vagyok DE...

Én egy 17 éves srác vagyok DE a 18 éves barátnöm elmondta nekem, hogy neki soha nem lehet gyereke mert így született. Tényleg létezik ilyen betegség?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

őőő :O

és a bnőd mit mondott mi ez a betegség?mire alapozza? volt kivizsgálás?

kicsit csodálkozom,hogy azt mondja h igy született, és 18 évesen már tudja is.

Honnét tudná h nem lehetne?

2009. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Már hogy meddő szülőktől született vagy agyhiánnyal? Megvilágítanád a dolgot?
2009. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Sajnos én már hallottam erről, a 15 éves barátnőm is ezt hajtogatja. Aztán lehet, hogy kamu.
2009. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is etl félek h kamu de fogalmam sincs egyáltalán létezik ilyen hogy valaki igy születik?
2009. jún. 28. 00:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne létezne. A belső nemi szervek rendellenességei folytán is(akár).Méh vagy petefészek rosszul (vagy nem?) fejlődött.

Súlyos hormonális probléma, stb.

Többet kellett volna biológia órára járni.

Sajnálom a barátnődet, ha tényleg így van. :(

(meg Téged, ha esetleg családot szerettél volna vele)

27/n

2009. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én viszont köszönöm a segitséget! Semmi probléma ugyan úgy szeretem =) nekem ő a családom jóét
2009. jún. 28. 00:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem biztos ám, hogy ez igaz!

Még ha van is valami gondja - lehet, hogy helyrejön, vagy csak nagyon nehezen lesz terhes - de láttunk már csodákat!

Úgyhogy ne szexelj vele csak úgy - kivéve, ha a méhe vagy a mindkét petefészke hiányzik.

2009. jún. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
95%
Nekem az unokahugom született petevezeték elzáródással, de ő csak 30 évesen tudta meg, mikor két év próbálkozás után sem esett teherbe, úgyhogy szerintem kamuzik a b.nőd. Habár most jut eszembe: Volt egy osztálytársam gimiben, akinek volt valami gondja a vérzésével, elment kivizsgálásra, és ott derült ki, hogy akkor a méhe, mint egy 5 évesnek. Hát, nem tudom........
2009. jún. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Ilyet csak nagyon részletes kivizsgálás után lehet mondani és még akkor is relatív a dolog. Pl. ha nincs méhe: béranyától és a partnerétől/férjétől is lehet biológiailag saját gyereke. Nem hiszem, h ilyen kivizsgáláson átesett a bnőd.
2009. jún. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekkorban kialakult vesebetegség kapcsán is előfordulhat, nem szeretném részletezni, nekem is ilyen van. Sokáig reménykedtem és 5 évet próbálkoztunk, még úgy is, hogy feketén-fehéren megmondták, hogy semmi esélyem. Már tinikoromban 12-13 évesen is beszélgettem erről édesanyámmal, aki felvetette, hogy valószínűleg nem lehet majd gyerekem.


Lehet, hogy a barátnődnél is valamilyen betegség, vagy születési rendellenesség áll a háttérben. Nagyon aranyos vagy, hogy ennyire megértő vagy és a leírásodból látszik, hogy szereted. Szerintem ha alkalom adódik, beszélgessetek erről és kérdezd meg, hogy pontosan miért nem lehet. Ha akkor úgy látjátok, nem ártana még egy kivizsgálás, mert gyermekkora óta biztosan sokat változott, és lehet hogy pozitív irányba fejlődött.

Mindig állj mellette és vigyázz rá, mert nagyon nehéz dolog ez egy nő számára. Persze tudom, neked is...


Kitartást és sok sikert kívánok nektek,


Fanni (28)

2009. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!