Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem menstruáló lányok!...

Még nem menstruáló lányok! Hogyan képzelitek el a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet befolyásolni, de mindegy.Mikor szeretnétek hogy megjöjjön? Hol? Milyen betétet szeretnétek először használni? Te még kibővítheted, mindegy, csak jó részletes legyen.


Ha összegyűlik 5 válasz, én is leírom.


11/L



2012. máj. 20. 19:25
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Egyébként informatika órán feleltek, sokan nem, páran igen és egy ducibb lány görcsölő hassal kimegy és már majdnem sír.Az előttem ülő fiú (Joci) elkezdi halkan: elfogyott az o.b tampon.Közben a lány még nem is mensizik.xD


Huh, egy nagyon kínos eset.Régebben, matekon ölt mellettem egy fiú, ő mellette egy lány.A fiú mondta,m hogy van betéted, mert kell a XY - nak.Mondom, nincs és nem is hordok magamnál.Erre elkezdi a fiú, hogy VAN betétje, a csaj meg azt mondja, hogy neki nem kell.Én meg égő pofával mondom, hogy azt mondtam, hogy NINCS.


Megvan a fehér folyásom, kb. mennyi idő, mire megjön?

2012. máj. 21. 19:32
 22/56 anonim válasza:

nekem már 6 éves kórom óta van és még mindig nem...


11/L

2012. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim válasza:
... bár elvileg betegség
2012. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Mi betegség, a fehérfolyás? :D

Különben meg nem lehet kiszámítani, hogy mennyi idő múlva jön meg. Szőrösödsz már alul, meg a hónaljadnál? Mondjuk én csak mesni után kezdtem a hónaljamnál szőrösödni.

2012. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Alul igen, hónom alja nem.
2012. máj. 21. 20:09
 26/56 anonim válasza:
most komolyan ezt mondták nem tehetek róla
2012. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

A fehérfolyás nem betegség.

Használhatsz tampont szűzen is, de szerintem először mini-t próbáld meg, van akinek az sem megy fel elsőre, másodikra, többedikre sem. Ha nem megy nem kell erőltetni.

A fiúknak az osztályban nem kell elmondanod, tulajdonképpen semmi közük hozzá.

2012. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
De édik vagytok:)
2012. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
fIGYELJ!nem álsz messze tőle én egy fél éve menstruálok és már tampont használok. SZÓRAKOZÁSBÓL KIPRÓBÁLTAM EGYET EGYSZE KB FÉL ÉVE ÉS AMIKOR KIVETTEM TISZTA VÉR VOLT ÉS NAGYON MEGIJETTEM NA GONDOLJÁTOK MILYEN LEHEETETT NA NEKEM ÍGY JÖTT MEG ELŐSZÖR
2012. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Az utolsónak üzenem, hogy ilyet nem szabad csinálni! De gondolom utólag rájött...
2012. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!