Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem menstruáló lányok!...

Még nem menstruáló lányok! Hogyan képzelitek el a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet befolyásolni, de mindegy.Mikor szeretnétek hogy megjöjjön? Hol? Milyen betétet szeretnétek először használni? Te még kibővítheted, mindegy, csak jó részletes legyen.


Ha összegyűlik 5 válasz, én is leírom.


11/L



2012. máj. 20. 19:25
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Mert rossz érzés. Én is vártam, de már utálom az egészet.Persze örülök neki kicsit, hogy már megjött

12/l

2012. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha egy lány várja a menstruációt, mert nem mindenkit visel meg. Van akinek meg sem kottyan. Meg aztán úgysem lehet örökké megúszni, akkor meg minek idegeskedni miatta. Mindenki magán tapasztalja meg, hogy hogy viseli a menstruációt. Nem kell mondani, hogy ne várja!
2012. máj. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Nem fog elszakadni a tampon. Próbáld csak meg eltépni a madzagját, vagy szétszedni.

Az, hogy várod nem rossz, csak maga a menstruáció rossz. Nekem nem fáj a hasam, ezt megúsztam(lekopogom), de attól még rossz, hogh folyton izgulok nehogy átázzak, hogy túl korán jön meg, hogy túl későn jön meg, hogy túl sok betétet használok(bár ez a legkevesebb), előtte mindenkivel összeveszek kiállhatatlan vagyok, közben olyan "koszosan" érzem magam, minden alkalommal van 1-2 nap, amikor semmihez sincs kedvem, legszívesebben felhúzott térdekkel ülnék egy sarokban, nincs erőm, mosom minden nap a cuccaimat, de hideg víz ide vagy oda nem tudom normálisan megcsinálni, olyankor inkább csak fekete gatyát veszek fel, de nem akarom minden nap ugyanazt(de csak egy van), plusz ha átázik lehet, hogy meg se szárad reggelre, szóval ilyen kis kedves dolgokkal jár:/

15/L

2012. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Hát, remélem nem lesz erős vérzésem, de néha egy jó kis görcs majd jól jön, mert felmenthetnek tesiből.A fiúk meg ma is kezdték, hogy "Fúúj, mi van, ha a bugyitok véres lesz? Ez még undorítóbb..." xD. Egyébként nem érdekel a véleményük, mert ez természetes.Anyának szóltam a fehérfolyásomról, és azt mondta, hogy bármikor megbeszélhetek vele bármit, és örül, hogy megbízok benne.Vett betétet, amiből tettem a táskámba, mert nehogy suliban jöjjön meg.Libresse a márkája és már a csomagoláson érzeni, hogy milyen finom illata van.Az a baj, hogy szárnyas, ami baromira zavar, mert gyűrödik, kilóg, meg minden (Felbróbáltam egyet, hogy milyen), ezért levágtam a szárnyat xD.Sokkal jobb szárny nélkül, mint szárnnyal.Majd mondom, hogy mindig szárny nélkülit vegyen.
2012. máj. 23. 15:19
 45/56 anonim ***** válasza:
Illatosított betét nem jó, mert tönkreteszi a hüvely védekező képességét.
2012. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Hát látszikhogy még nem tudod mivel jár a görcs..."jó lesz majd, hogy felmentsen tesiből"...és az életed későbbi időszakában jó lesz arra, hogy tönkretegye a napodat, hogy minden hónapban 1-2 nap ne tudj kikelni az ágyból...ne légy ennyire gyerekes...

Amúgy meg a szárnyak azért kellenek a betétre mert úgy kevesebb az esélye, hogy elcsúszik. Egyébként a libresse tényleg jó döntés, mert az pamutos, nem fő fel alul. Habár mostmár az Always is rájött erre, és ők is gyártanak már pamutost.

A fehérfolyás meg NORMÁLIS

2012. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Ne kívánj görcsöt. El is játszhatod:))

Szerintem meg a szárny nélküli nem jó, mert felgyűrődik, elcsúszkál, stb.

2012. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta, hogy minek vágtam le, mert ő azt alulra ragasztja fel, hogy ott maradjon xD.Egyébként nem erős illatú, csak enyhén lehet érezni.Az a baj, hogy nem vagyok jó színész, nem tudnám eljátszani a görcsöt.Mondjuk előbb eljátszottam, ahogy görnyedezve tántorgok és szorítom a hasam =D. Mindegy, köszönöm a válaszokat, most már értek mindent.(:
2012. máj. 23. 17:02
 49/56 anonim ***** válasza:
Amikor először beszéltek nekem a menzeszről nem is nagyon figyeltem, nem ijedtem meg, de azt hittem hogy ha megjön akkor örökre meglesz :D elég sokáig vártam hogy megjöjjön, 17 voltam amikor megjött. De már annyira lemondtam róla hogy nagyon beparáztam amikor megláttam a sok vért :D el sem hittem hogy velem történik. Az első nagyon rossz volt. Tudtam hogy nem vagyok beteg és mégis úgy éreztem magam. Először Libresse-t használtam mert volt itthon ilyen minta belőle, de nagyon rossz volt, mert össze vissza ragadtak a szárnyak. Az always-t sokkal egyszerűbb berakni. A naturellárol meg csak rosszat hallottam/tapasztaltam. Amúgy amikor még kisebb voltam, egy-két tamponját anyunak kiváncsiságból elvettem és vizet engedtem rá, és csodálkoztam hogy milyen nagyra megnő ez a kis izé :D
2012. jún. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
Háhá... Emlékszem, hogy én is mennyire vártam, hogy megjöjjön. Mindig azt gondoltam, hogy úgysem lesz erős a vérzésem, úgysem fogok görcsölni, mert a családunknak semmi ilyen gondja nincs (na, ez nem egészen így lett, de beletörődtem már...). 13 évesen menstruáltam először, amikor március 15-ére elutaztunk a családdal. Nagyon gáz volt, mert anya éppen találkozott egy ottani munkatársával, én meg felhívtam telefonon, hogy megjött, mire ő otthagyta azt a pasit és hazajött nekem betétet adni. ^^ Mondta, hogy neki is 13 évesen jött meg először. Már aznap tele volt a tudjátokmim az egésszel, vissza akartam tekerni az időt, hogy kiélvezhessem, amíg nincs meg. És most itt a nyár, és parázhatok, hogy melyik táborban fog megjönni...
2012. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!