Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni, hogy kb egy...

Mit lehet tenni, hogy kb egy héttel eltoljuk a mentruációt? (nem szedek fogamzásgátlót)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, elméletileg 30-án fog megjönni, de jó lenne, ha kitartana legalább június 3-ig. De az is jó lenne, ha korábban jönne meg, és 30-ára elmúlna.
2012. máj. 20. 21:29
 1/4 anonim válasza:

Fürödj sokat nagyon meleg vízben: kitágulnak az erek, és hamarabb jön meg, vagy csak szimplán összpontosíts rá, hogy hamarabb jöjjön meg.

Egyél sok citromot, és fürödj hideg vízben, mert ezek összehúzzák az ereket, és később jön meg!

2012. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem annak idején szobatársaim viagrával és forró zuhannyal hozták előbbre
2012. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A forró zuhany valóban hatásos lehet? Majd kipróbálom, nagyon szépen köszönöm.
2012. máj. 21. 14:25
 4/4 anonim válasza:

Haliho.

En megkerdeztem errol harom nogyogyaszt is...ezek kozul egyet eloben is (aki felirt nekem egy receptet) es mindegyikojuknek a kovetkezo volt a valasza:

"Kedves Lilla!

Sajnos csak ùgy tudja eltolni, ha fogamzásgàtlòt szed ès nem tart szünetet.

Dr. Sobel Gàbor"


Ime Dr. Sobel Gàbor emailben adott valasza.

En megfogadtam a tanacsot es elkezdtem szedni egy alacsony hormon tartalmu fogamzasgatlo tabit...egyelore semmi mellekhatas...

2012. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!