Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha anyu eljön a nőgyógyászatra...

Ha anyu eljön a nőgyógyászatra, akkor ott fog állni az orvos mellett a vizsgálat alatt végig? 15/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A függöny mögött marad, ha bemegy veled a rendelőbe, de mindent hallani fog.
2012. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha akarod, küldd ki! Jogod van hozzá!!!
2012. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Mondd neki, várjon meg a folyóson. Második voltam.
2012. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém magától kiment. Amikor végeztem bement a dokihoz, kifizette a vizsgálat díját és beszélt vele. Arra már nem emlékszem, hogy én ekkor bentvoltam-e (15 éve volt), de előtte a doki nekem is mindent elmondott. Szerintem ezt beszéld meg anyukáddal. Én nem örültem volna ha bent marad. Szerencsére ő sem.
2012. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom mi lenne jó? Félek is, ezért jó lenne ha ott lenne, de talán az nem lenne jó ha nézné amikor a nőgyógyász tapogat.

Azt sem tudom, hogy éppen férfi, vagy nő lesz. Ha nő lenne, akkor jobb lenne, ha kimenne, talán.

2012. máj. 21. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Ezt Neked kell eldöntened, hogy hogyan jobb!
2012. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha akarod, akkor bent lesz, ha nem, akkor nem.

Én személy szerint kb. 6 éves koromtól fogva gyűlöltem, ha anya ott volt bármilyen vizsgálatnál is. :)

2012. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kamelion válasza:

Ha anyukád tapintatos,akkor nyilván valóan nem fog téged nézegetni,hanem a függöny mögött marad.

Ezt nektek kellene megbeszélni anyukáddal :)

Nem fogja leharapni a fejedet,ha megmondod neki azt,hogy maradjon kint/vagy jöjjön/ be veled a rendelőbe.

2012. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!