Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálatok is bugyi-melltartóra...

Nálatok is bugyi-melltartóra kell levetkőzni suliban orvosi vizsgálaton? Nem gondoltam, hogy ez még gimiben is így van.17L

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a melltartót is le kellett mindig venni, hogy végig tudja nézni a gerincoszlopot. :(
2012. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
igen nálunk is bugyi melltartózás van általánosban még a melltartót is le kellett venni
2012. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
nálunk gimiben csak a pólót kellett levenni, a melltartót és a nadrágot soha
2012. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nálunk gimibe csak a polót kell levenni..

nadrág,melltartó marad..

2012. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Hallottam olyan esetről is, hogy a bugyit is le kellett venni, de csak azért, hogy kívülről megnézze a doki a puncit.
2012. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
levenni, vagy csak letolni egy picit? nem mindegy, hogy anyaszült meztelennek kell lenni..
2012. máj. 12. 17:56
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Ha, még egyszer mondom, HA nézi a doki a puncit is, akkor is csak letolni kell.
2012. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem kötelező nemiszervet érintő vizsgálaton résztvenni,ha nem akarod nem kell lehúzni a bugyid,szerintem ez nem is tartozna az iskola orvosra,de szólnod kell előre az orvosnak,de mell vizsgálaton mert valahol az is van,azt sem kötelező megcsináltatni,ezt beszéljétek át akár a többi osztálytársaddal és akkor közösen szóltok erről az ofőnek aki szól az doktornak,vagy magatok szóltok az orvosnak,arról is beszéljetek hogy egyesével szeretnétek bemenni a rendelőbe,meg akár otthon is beszéljetek a szüleitekkel a lehetséges vizsgálatokról,hogy ha valami általatok elfogadhatatlan vizsgálatról lenne szó és nem vesztek részt rajta akkor kiálljanak melletetek.


Bár szerintem nem lesz sem nemiszerv,sem mell vizsgálat sem,szerintem csak sima rutin vizsgálatok lesznek,ahová alsóneműbe kell bemennetek,az én időmbe simán ruhába mentünk be és csak a polót kellett levenni,sokszor még a melltartó is maradhatot.



Csak alsóneműig szólíthat fel az orvos levetkőzésre és bennt a rendelőben kell csak levenned a melltartódat,de azt sem kötelező levenni.

Fiúknak még rosszabb ők szólni sem mernek,hogy nem akarnak vizsgálaton résztvenni és elég sok helyen teljesen meztelenül akár többed magukkal vizsgálgatják meg a nemiszervüket,na ez még cikibb.


Csak szólni kell ha nem akarsz valamely vizsgálaton résztvenni.Furcsa,hogy egy szülő sem tesz lépéseket a kulturáltabb,elfogadhatobb iskolai vizsgálatok érdekében.

2012. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Bugyi melltartó marad! Nem lehet kötelezni rá, hogy levedd, még "picit" sem!
2012. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Nálunk 2 orvos van aki végzi ezeket az iskola vizsgákat! Az egyiknél lekell vetni a melltartót a másiknál nem. Amúgy bugyi és melltartó van rajtad amíg mérnek, mérik a vérnyomásod meg olvasod a szemtáblát. A melltartót már a vizsgálóban kell levetni(de nem mindig, mint ahogy már mondtam) ott meg csak te és a dr.nő lesztek! :)


Amúgy nekünk idén mondta a doktornő hogy nem fogja ő vizsgálni a melleket, hanem elmagyarázta, hogy hogy kell és majd mindenki otthon fogja magának! :)

2012. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!