Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vizsgál meg a nőgyógyász,...

Hogy vizsgál meg a nőgyógyász, ha szűz vagyok, és nem is akarom elveszíteni? (csak rutinvizsgálat lenne egyébként minden oké)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Puncin keresztül csak akkor ha nagyon muszáj, de a hüvelybemenetedről úgy is tud venni kenetet. Ahhoz nem kel felnyúlnia a hüvelyedbe.
2012. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
A szűz lányokat végbélen keresztül vizsgálják meg.
2012. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

és ha valakinek aranyere van?

lehet kérni hogy inkább ultrahanggal nézze meg?

2012. ápr. 26. 17:55
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2012. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
22
2012. ápr. 26. 18:16
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem keress egy megbízható női orvost, főként ha első alkalommal mész. Sokkal elviselhetőbb a vetkőzés és a terpesztés is előtte, mint egy idegen férfi elött, feltehetőleg könnyebb megbeszélni a "cikis" dolgokat is vele, hiszen nőből van, aki már átélte ezeket valószínűleg.
2012. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igazából csak egy papír kéne egy (nem nőgyógyászati) kezeléshez arról hogy minden tekintetben egészséges vagyok. muszáj ahoz terpeszteni? nem elég ultrahang, és aláírja az igazolást hogy rendben vagyok?
2012. ápr. 26. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Bízd az orvosra. Szűz lányoknál van ún. "szűztükör", ami nagyon vékony, abszolút fájdalommentes. Sajnos nem lesz elég az ultrahang, meg fog vizsgálni rendesen és lehet, hogy rákszűrést is levesz. 22 évesen már amúgy sem árt túl lenni az első vizsgálaton. Nyugi, ezt is meg lehet szokni, ha muszáj, akkor muszáj.
2012. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Szüzen is megvizsgálhat hüvelyen keresztül csak sokkal óvatosabban csinálja, mint egy nem szűznek. Amúgy a szüzességedet nem fogod elveszíteni, attól, ha felnyúl a hüvelyedbe a doki (azt csak hüvelyi közösülés során veszted el). Ezt 22 évesen már tudhatnád. Rákszűrést is érdemes lenne csináltatnod. És amúgy teljesen mindegy, hogy nő v férfi a doki. A lényeg, hogy te megbízz benne és a szakmai tudásával megelégedj. Régen jóformán csak férfi nőgyógyászok voltak és ha egy tini odakerült, nem okozott neki komoly lelki traumát a vizsgálat. Megrázóbb, ha nem készítik fel az embert, mi várhat rá.
2012. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

utolsó, én is tudom mitől veszíti el az ember a szüzességét. én inkább arra céloztam, hogy nem szeretném ha a nyúlkálásával elszakítaná a szűzhártyámat. (megeshet véletlenül, nem?)

egyébként köszi a válaszokat

2012. ápr. 26. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!