Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felek! Egy hete mar meg...

Felek! Egy hete mar meg kellett volna jojjon a menstruaciom es meg mindig semmi. Mitol lehet ez a hatalmas keses?

Figyelt kérdés
Mar egy hete nem jott meg, s meg most is semmi jele. Mar 4 evenel tobb,hogy menstrualok, s meg volt ilyen, hogy ingadozott s korabban jott, vagy kesett. De kesesbe meg ekkora idotartam nem volt. Volt hogy honap vegen volt mar rendszerezodes utan, de aztan a masik honapba mar honap elejen, s akkor egy darabig maradt a datum, majd megint valtott. De keses nem volt. Lehet az, hogy most a honap kozeperol honaprol kovetkezo honap vegen lesz? Vagy esetleg kimarad? Terhes lehetek? Vagy mi lehet mas oka? (Ugyanis a terhesseget nem tartom valoszinunek habar...) :( Kerlek irjatok, szerintetek mi lehet? Mit csinaljak?
2008. ápr. 23. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Először csinálj egy terhességi tesztet. Ha negatív, akkor menj el nőgyógyászhoz, fogamzásgátlóval, vagy más hormonkészítménnyel beállítja a mensidet. De az is lehet, hogy egy ártalmatlan ciszta "játszik" veled. De először TESZTELJ!!
2008. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet velem is szórakozott!!!Sosem jött meg a kiírt pontos időpontra mindíg 3-4 nappal elöbb,viszont most kedden jött meg rendes időpontra :)
2008. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sokszor van, hogy egyszerűen más oka van hogy késik, pl. stressz, izgalom, valami esemény történt, valamire nagyon vársz, szomorú vagy.... ilyen okok is lehetnek.
2008. ápr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer,pedig szinte órára pontos volt a ciklusom.Úgy kezdődött,hogy az egyik hónapban nagyon begörcsöltem,momentán úgy támogattak haza.Aztán erre megjött két hétre,majd a következő késett.Már a késés előtt tudtam,hogy cisztám van,de azért pokolian féltem,hogy most mi a franc lesz.Csinltam egy tesztet a 4. napon,és negatív lett.Azért féltem,hogy hátha mégsem jó,így este vettem még egyet,de mire hazaértem megjött.Szerintem annyira még nem örültem mensinek.Szóval alső lépés csinálj egy testet,ha negatív várj türelmesen,és ha még egy hétig nem jelentkezik menj el nőgyógyászhoz.
2008. ápr. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Terhes lehetsz? Mert nem igazán értem ezt: "terhesseget nem tartom valoszinunek habar..." Habár?

Nekem 13 évesen jött meg és addig, amíg el nem kezdtem fog. gátlót szedni(21 évesen), addig rendszertelen volt, állandóan késett. Szerintem nem kell igzulnod.

2008. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bea 88 válasza:
Velem is folyton ezt játsza és már néha nagyon idegesítő.Bár én sem vagyok terhes és még nem voltam nőgyógyásznál és nem is akarok pedig már illő lenne el menni mert 19 elmultam.De én nem szeretném ha turkálna bennem meg olyan cikki az egész dolog.Ha valami jó dolgot tudtok akkor kérlek titeket hogy írjatok előre is köszike
2008. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen a segitsegetek, sokat segitettetek. elso dolgom lesz egy tesztet venni, s remelem negativ lesz, mert meg tul fiatal vagyok hozza, s remelem semmi komolyabb bajom sincs... koszonom mindenkinek! azert ha meg van velemenyetek kerlek irjatok, hasznos lehet az is.
2008. ápr. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!