Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A salvus gyógyvíz mennyire...

A salvus gyógyvíz mennyire válik be reflux esetén?

Figyelt kérdés
tapasztalatok, vélemények..bármi! köszönöm!
2012. máj. 21. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm erre esküszik, én is vettem, de egyszerűen annyira rossz íze van nekem, hogy én nem bírom.
2012. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%

Szia!


Valóban rossz íze van, én úgy fogyasztom emiatt, h nagyobb kortyonként iszom és, mintha rövidet innék - nem ízlelgetem -, hanem egyből lehúzom és közben igyekszem arra gondolni, h mennyire jót tesz.

Eleinte, amíg megszokod addig nagyon szar csak az íze szerintem..., nekem már van, h fel sem tűnik.

Szerintem mindenképpen fogyaszd..., de étrendet is változtatnod kell...nekem is és az összes ismerősömnek, akik refluxban szenvednek rengeteget segít ez a víz.

Pl. nekem az éjszakák elég durvák szoktak lenni, ahogy marja a torkomat a sav...sokszor fel is riadok, olyankor is pár kortyot lehúzok a salvusból és utána - kb. 5 percre rá - simán elalszok.

2012. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ja...ez csak az egyik amiben segített...de a puffadások teljesen elmúltak már ez kb. egy-két hónap után történt meg, viszont látványosan javult a dolog egy hét után is.

Sokat görcsölt a lábam is, h a savtúltengés miatt magnézium hiányom is volt...akár mennyi mg tablettát szedtem be nem múlt el, de hogy elkezdtem a salvust inni, szintén kb. két hét alatt az is elmúlt - és lényegében csak ezzel tudom összefüggésbe hozni, bár nem írják, h erre is hatna -...a köhögést ami a savtól volt nekem már szintén elmúlt. Kevésbé vagyok fáradt is a fogyasztása óta...!

2012. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!