Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Súlyosbodhatnak a szőrbenövés...

Súlyosbodhatnak a szőrbenövés tünetei?

Figyelt kérdés

Intim testrész utáni borotválásaim alkalmával most fordult elő először, hogy ilyen történt. Kb egy éve használok már borotvát ezen a részen, és nem is tulajdonítottam különösebb figyelmet ennek az esetnek. A hajlatban (ahová a bugyi "lábdugós" részének a széle is ér) egyfajta dudor keletkezett. Még soha nem láttam, vagy éreztem cisztát, ezért aggódom egy kicsit, hogy mivel semmi véraláfutás, vagy ilyesmi nincs alatta, ez lehet-e az? Azon az egy centis területen nem is nő szőr, viszont az eleinte színtelen véraláfutásnak hitt bőrrész csak nem lappad le. Szerintetek sebészeti beavatkozásra lesz szükség? Nem fáj, nincs vele gond, mikor először észrevettem azt hittem, hogy az egyik szorosabb fehérneműm nyomta meg az egésznapi használat után... Mit lehet vele kezdeni?

- Egy segítségre szoruló lány



2012. máj. 22. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ááá!ez nem komoly!!! Betadineoldattal,vagy krémmel kenegesd,és napokon belül elmúlik!semmi sebész,nem kell!!!
2012. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet, ha elmúlik vagy jelentősen javul, akkor semmi szükség orvosra.
2012. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!