Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candidám van, canestennel...

Candidám van, canestennel kezelem. Ha elfogytak a tabletták, "vége a kúrának" még fertőző vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát megkaphatja tőlem egy olyan ember akinek nincs, és még nem volt aktusunk?

2012. máj. 24. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg,ha már nincs panaszod,akkor a gomba elmúlt,nem fertözöl tovább
2012. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:), de mennyire elméletileg?:S
2012. máj. 24. 23:10
 3/8 kamelion válasza:
Ha gombás fertőzésed van,akkor érdemes még pár napig kenegetni a canesten krémmel,hogy teljesen eltűnjön a fertőzés.
2012. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!!

Szerintem menj el dokihoz,a kúra végén.Kenetet vesz és tenyésztésre küldi.Kiderül,van-e még candidád!!Akkor tuti!!

Jobbulást!!

2012. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is jobb a doki, én is volt hogy kezelgettem magam canestennel,de egy idő után hatöbbször használtad már akkor már nem igazán hatékony ez sem. És sokszor hiába múlnak el a tünetek a következő hónapban visszatérnek ha nincs rendesen kikezelve, irány a doki ott vesznek kenetet pár nap és van eredmény. Ha az negítiv akkor csak figylned kell h helyesen táplálkozz és nem jön elő újra :)
2012. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó krém!A figyelmetekbe ajánlom:VÉNY NÉLKÜLI!! Candibene-Ratiopharm. Kúp is létezik belőle,az viszont vény köteles.Jobb,mint a Canesten!!Kifejezetten CANDIDÁRA is van,meg mindenféle folyásra és gombára!!Nagyon jó!
2012. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A dokival csak az a bajom, hogy szerintem a kenet szót sem ismeri:S Volt, hogy kértem hogy vegyen amirre az volt a válasz, hogy "Minek?". Persze kicsit szakmaiabban és lenézőbben...
2012. jún. 1. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Baaszus,menj el másik orvoshoz!!!Ennek elvenném a diplomáját!Mi az,hogy minek???

A te érdekedben!!!! :-)

2012. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!