Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vége lesz egyszer?

Vége lesz egyszer?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy olyan problémám és tünetem van, hogy nem tudtak eddig rajta segíteni. 7 hónapja tart, és minden percemet tönkre teszi. Húzódik, feszít a hüvelyem, érzékeny belül, a fehérneműmet is alig tudom felhúzni. Azt hittem először, valami hormonális dolog, de a véremben nem találtak semmi ilyet. A vőlegényemtől már nem várhatom el, hogy minden napját tönkre tegye neki is ez a dolog. Már nem tudok semminek sem örülni, senki nem tud segíteni. Lehet, hogy vissza kéne adnom Neki a gyűrűt, de még nem bírom, mert annyira szeretem. De nem érdemli meg, hogy ő is szenvedjen velem együtt, lehet, hogy ennek soha nem lesz vége. Van valami ötletetek, hogy mi lehet ez? Már nagyon elkeseredett vagyok, sokszor eszembe jut, hogy jobb lenne már meghalni végre.
2012. máj. 9. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elsőnek vegyük sorra milyen vizsgálatokon voltál, mit nézett a nőgyógyász, mit mondott, mit mondott az endokrinológus, mit mondott a bőrgyógyász?
2012. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell visszaadni a gyűrűt!:)

Kezelhető a problémád.

Írd le pv-ben mikor és hogyan kezdődtek a problémáid.

2012. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kicsit részletesebb kifejtést.

Milyen orvosnál voltál, milyen vizsgálatokat végzett, milyen eredménnyel, milyen kezeléseket kaptál eddig.

2012. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Voltam 3 nőgyógyásznál, akiket nem érdekelt a problémám, azt hitték, szórakozásból járok hozzájuk, aztán elmentem magánba egy állítólag nagyon jó orvoshoz, aki azt mondta, hogy nem tudja, hogy ez mi, menjek szexuálpszichológushhoz. Na, köszi, gondoltam. Aztán elmondtam a házi orvosomnak, neki sem volt ötlete sem. Elmentem urológushoz, nem találtak semmit, csináltak uh-t, katéteres vizsgálatot, vizeletvizsgálatot, amit elküldtek bakteriológiára, ott sem volt semmi rendellenes. Végleg elkeseredtem, aztán elmentem természetgyógyászokhoz, ebből az egyik mondta, hogy tuti, hogy a fogamzásgátlótól van. Nem volt benne megfelelő hormontartalom, ezért megereszkedtek a méhszalagjaim, és az nyomja a többi szervemet. Ja, és a nőgyógyászom( a saját, nem a magán) csinált hüvelyi uh-t, ott sem volt semmi látható. A természetgyógyászom mondta, hogy az orvosi műszerek nem mutatják ki, csak azt, ami már nagyon előrehaladott. Ezután apukám megkérte egy urológus ismerősét, hogy segítsen, aki elintézett nekem egy hormonvizsgálatot, vérvétellel, ahol persze ugyancsak nem találtak semmit. Most ott tartok, hogy felírták egy orvos nevét, egy nőgyógyászét, hogy menjek el hozzá.
2012. máj. 9. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:

1. Egyik orvos sem vett a hüvelyedből kenetet és küldte el tenyésztésre?

Szerintem ez lenne a legfontosabb, ha érzékeny belül. Lehet egy sima fertőzésed van, ami kezelhető lenne.


2. A fogamzásgátlót szeded vagy sem? Mikor kezdted szedni és mikor kezdődött a panasz?


3. Mikor jelentkezik a fájdalom? Mindig? Vagy csak szex közben?

2012. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el ahhoz a nőgyógyászhoz akit ajánlottak, őszintén, már nincs vesztenivalód....:/ Én azon csodákozom, hogy nem csináltak hüvelyváladék tenyésztést. Mondjuk egy természetgyógyász szavára nem sokat adok, de lehet tényleg meg lehetne próbálni a fogamzásgátló szedésének felfüggesztését, hátha. Vagy gondoltam, hogy valami allergia lehet, de hát hüvelyen belül... Esetleg ha használtok síkosítót cserljétek le, más elképzelésem nem nagyon van.
2012. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szedem már a fogamzásgátlót lassan 4 hónapja. A nőgyógyászomtól alig tudtam kikönyörögni az uh-t, úgy kellett megkérni rá, hogy ugyan csinálja meg legyen szíves. Nem használunk síkosítót, és szex közben nem jellemző az érzés, csak a végén. Egész nap jelen van ez a dolog, ami nem kimondott fájdalom, hanem érzékenység, elég nagyfokú, és az idegentest-érzés az meg egy másik tünet. Annak örülnék, ha fertőzés lenne, és gondolom, azért nem csináltak tenyésztést, mert mindig kérdezték, hogy van-e folyásom, és mondtam hogy nincs. Pedig örültem volna, ha lett volna.
2012. máj. 10. 01:05
 8/12 anonim ***** válasza:
ne add fel. Nézd ezt az oldalt. Nem tudom pesti vagy-e? De regisztrálj erre az oldalra, és kérdezd meg @-ben, hátha segít, írj le neki mindent részletesen. Itt az én dokim is válaszol Dr. Zsirai. Nekem is volt elhúzódó problémám, és nagyon türelmesen kikezelt, több mint 1 évbe telt.
2012. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Melyik oldalon regisztrálhatok? Vagy csak írjam be, hogy dr. Zsirai, és kiadja a honlapot?
2012. máj. 13. 01:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj az oldal le maradt, fókuszban a nő ,kiadja a google, ott van nőgyógyász válaszol rovat.
2012. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!