Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik ilyen? Tapasztalatok?

Létezik ilyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Összesen 3 napig tartott a menstruációm. Azóta csak barna folyásom van. Mindez akkor kezdődött mikor lefeküdtem a szerelmemmel a menstruációm 3. napján. Normális ez?

Tettem már fel egy ehhez hasonló kérdést, de válaszadók hiányában mégegyszer feltenném.

Menjek nőgyógyászhoz? Csináljak tesztet? Vagy várjam ki a következő ciklust?

Akinek volt már ilyen v ehhez hasonló esete kérem segítsen!


2012. máj. 28. 17:20
 1/3 tetris ***** válasza:

Bizonyára hallottál már arról, hogy teherbe esni akár a menstruáció alatt is lehetséges, bár nem valószínű.

Ha ez a három napos mensi gyökeresen eltér az eddig megszokottaktól, akkor először is én vennék egy terhességi tesztet. Ha nem mutat ki terhességet, akkor én megvárnám a következő mensit, hogy az milyen lesz.

Hátha ez a mostani három napos csak valami kilengés volt, és nincs is semmi baj.

Ne láss rögtön rémeket! Az ember nem gép, hogy mindig ugyanolyan dolgokat legyen képes csinálni. ( Gondolj bele, hogy a kaki se mindig ugyanolyan. Hol ilyen, hol olyan.)

2012. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De jó olvasni, hogy valaki még ismeri és le is meri írni azt a szót, hogy "szerelmem". :)
2012. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló köszönöm :)


egyébként tök jó h megdicsértek amiért szerelmemnek hívom a szerelmemet de nem jutok így előrébb :D


más véleménye is érdekel!!

2012. máj. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!