Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megyek a héten (szerdán)...

Most megyek a héten (szerdán) nőgyógyászhoz. Eléggé izgulok. Mit tudtok tanácsolni? Bármiféle tanács érdekel!

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez csak pár perc kellemetlenség, de utána megszűnik a bajod. Biztos lesznek akik mindenáron női nőgyógyászt akarnak Rád tukmálni, de én azt mondom, ha az egészséged fontos, ne azt nézd milyen nemű az orvos, hanem hogy profi legyen és kedves!
2012. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szégyenlős vagy, gondolj arra, hogy neki ez munka, ez sem parább, mint amikor felül kell meztelennek lenni egy vizsgálat miatt...

Egyébként nem kellemetlenebb, mintha vmi bajod lenne, csak kicsit morbid... mármint olyan értelemben, mint a fogorvos... Ő se bánt, meg semmi, csak az a hülye berögződés, hogy ez rossz dolog... na ezt kell leküzdeni. :D

Egyébként évente egyszer simán vállalható. :)

2012. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyu!Szoknya és plafon. Ez a kettő kombináció nekem bevált! :)
2012. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Tudom, hogy egy évben egyszer kibírható, csak most azért vagyok izgatott mert ez lesz az első alkalom.

Gondolom, hogy semmi rossz nem fog történni. :)

2012. máj. 28. 19:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy fog, nyugi. :) Tényleg nem lesz kellemetlenebb a fogorvosnál. :D
2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a praktikám, hogy gondolatban közben vm szép helyen sétálok. :) Utána pedig megjutalmazom magam valamivel, pl egy fagyival, vagy egy jó könyvvel, vagy akár egy sétával a parkban.
2012. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, utolsó válaszoló! :)

Igazából alig várom, hogy már túl legyek rajta. Utána büszke leszek magamra, hogy elmentem és felelősségteljes vagyok.

Most pillanatnyilag ez nyugtat csak :D

2012. máj. 28. 23:26
 8/13 anonim ***** válasza:
:) Majd írj, hogy ment! (Nekem éppen ma van egy köröm a dokinál, de tekintve, hogy a második babánkat várom, mostanában elkerülhetetlen, hogy gyakran látogassam. :) Utána megyünk cukrászdázni a lányommal. :) )
2012. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rendben, írok mindenképp! :)


Utolsó válaszoló:

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok a kis picinek és nektek!! :)

2012. máj. 29. 10:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Lazíts mikor vizsgál és minél jobban lazítasz annál kevésbé lesz kellemetlen. Meg tényleg párperc csak szoknya fel felfekszel bedugja a kacsát az kicsit hideg aztán kész is. Neki ugyanolyan beteg vagy mint akárki más. És tudják, hogy ez mennyire kellemetlen nekünk vagyis sztem mert nagyon megértőek. Igaz van pár bunkó de attól függ kihez mész általában magánban mindenki kedves! :)

És tényleg kilehet bírni!

2012. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!