Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a honapban voltam...

Ebben a honapban voltam beteg. A dokitol kaptam antibiotikumot. Szerintetek attol keshet? Normalis, hogy kesik a menszeszem?

Figyelt kérdés
de volt olyan eset is ebben a honapban h pasim elment gumiba kivette levette a gumit meggtorolte zsepivel a farkat es lerakta a zsepit es megujjazott aztmondta nemaradt semi az ujjain.Es amugy minden eggyutletkor hasznaltunk gumit.Masodik napja h kesik es nagyon ideges vagyok.Kerlek segitsetek.koszonom es bocs a hibakert.
2009. márc. 8. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Késhet az idegességtől.

Attól is akár,hogy beteg voltál.Főleg ah felfáztál v ehhez hasonló.

Ha a gumiba ment el és a kezét is megtörölte,nagyon kicsi az esélye,hogy terhes légy.

Ne izugulj,mert már ettől is késhet.

2009. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt!hat az az h a kezet nemtorolte meg csak a farkat de nemtudom nemhiszem h a kezen maradt valmi o is azt modnja h nemmaradt hisz a zsepivel torolte le a cuccot:S
2009. márc. 8. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:

nyugi.

nekem olyan volt,hogy a pasim elment..a sperma a testemre került..közben simogatott majd megujjazott.Egy kézmosásnyi idő sohasem árt,de szerencsére nem lett semmi baj:)

am hány éves vagy?


első voltam


16/l

2009. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es mikozbe simogatott belenyult a spermaba is??am 16eves vagyok es nagyon felek
2009. márc. 8. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:

igen..olyan volt a keze.

De nyugodj meg,mert nagyon kicsi az esélye.

Ahogy itt olvasgtam,úgy tudom,hogy a spermák a levegővel érintkezve elpusztulnak(bár oszlanak a vélemények)

Másrészt ha a kezén volt is sperma,nem tudott olyan "sebességet" elérni,hogy egy sperma úgymond meginduljon.Ráadásul,ha megtörölte,akkor nem kerülhetett beléd.

Már csak az idegességtől késhet.


16/l

2009. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem h hamarosan megjon mert en nekem mar eldurran az agyam annyira felek.Azthiszem holnap veszek 1tesztet
2009. márc. 8. 15:01
 7/8 anonim válasza:
Ne aggódj,ha került is be sperma akkor is nagyon kevés az esélye a megtermékenyülésnek,a női szervezet rengeteg gátat állít,de egyébként velem is volt már hasonló eset,szerencsére azóta foggátlót szedek,de velem se történt probléma.Két nap késés még nem jelent semmit,ne idegeskedj!
2009. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Most jottem ra h csak elso napja kesik mert februarnak csak 28napja volt xD.de nagyon remelem h minden rendbe lessz.
2009. márc. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!