Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex miatti felfázás, mit tegyek?

Szex miatti felfázás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kerülöm a forró fürdőt, időjárásnak megfelelően öltözöm, nem hordok tangát, pamutbugyit viselek, intim mosakodót használok. Szerintem a szex az oka, bár higiénia az meg van. Akkor mégis miért? Újra és újra előjön

2012. máj. 29. 15:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Megelőzésére tudtok esetleg valami immunerősítőt, vagy akármit?:D
2012. máj. 29. 15:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Felfázni attól tudsz, hogy hidegre ülsz, ki van a derekad.

A pamut bugyi, tanga nem hordás, higiénia mind mind fertőzésektől véd meg, de a felfázástól nem.


Milyen tünetek jönnek újra és újra elő?

2012. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen tüneteid vannak? A szex miatt ugyanis nem fázol fel, az tuti.

Lehet, hogy gomba, azzal viszont, sőt, bármilyen problémád van, fordulj nőgyógyászhoz, ne itt kérj tanácsot, sokkal nagyobb bajod lehet később.

2012. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csíp a vizelet, állandóan pisilnék és csak 1-2 csepp jön, aztán olyan mintha tele lenne a hólyag.

Fáj a derekam és a hasam alja. Az orvos is mondta, hogy ez felfázás. A gyógyszerek beváltak de mindig előjön.

1 év alatt 4x voltam felfázva.

2012. máj. 29. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz is, lehet például vesekő/vesehomok miatti fertőzés. Addig is vegyél Rowatinex-et, és napi háromszor vegyél be belőle egyet 1-2 hétig. (Többek között tisztítja a hugyutakat.)
2012. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Ugyan ez a gondom mint neked is.... Voltál màr dokinál? Ha igen,mit mondott?
2012. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló is írta, menj urológiára!
2012. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De a szextől fel lehet fázni mézeshetek felfázás a neve! Nekem is ez a gondom február óta, és nem tudom kikezelni. Olvass utána! És említsd meg az orvosnak h szex után jelentkezik.
2012. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most olvastam, hogy d mannóz-t kell rá szedni.
2013. szept. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van Uroval mannosa néven is.
2013. szept. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!