Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami vérzéscsillapító...

Van valami vérzéscsillapító módszert, szer vagy valami más (fogamzásgátlón, tamponon kívül) amitől nem véreznék annyira a menzeszem alatt?

Figyelt kérdés

Sokszor az always négy cseppes lila betétjével is csak fél órát birok és éjszakáként egész vértócsa lesz a lepedőmön. Ennek következtében vészes vérszegény vagyok, a vasam, a vas lekötöttség a minimum fele vagy sokszor még rosszabb. Rendszeresen már másfél éve szedek vaspótló készítményt, de még mindig nem jó a vérképem.


Köszi a segítséget!


2009. jún. 30. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nőgyógyászati vizsgálaton, főleg Uh-ra gondolok, voltál?
2009. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van
2009. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Ergam cseppet adott a dokim erre. Receptköteles, orvossal kell feliratni. Nálam csak fél nap van amikor nagyon vérzek, de akkor úgy szédülök, hogy nem bírok fenn lenni és félóránként betétcsere. A többi napon hiába gyenge, ezt a félnapot mindig megszenvedem.
2009. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, voltam már nőgyógyásznál uh-on, de semmit nem talált egy 4 cm cisztán kívűl a petefészkemben, de ettől függetlenül mindig rendesen megjön.
2009. júl. 1. 12:33
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves második hozzászóló nem tudnád kicsit bővebben kifejteni a válaszodat???
2009. júl. 1. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:

De homeopátia- természetgyógyászat

az állapotodon szépen lehetséges javitani + a vasat hiába szeded más is kell hogy az felszivodjon

ez mindenkinél más és más ezért nem is irtam szereket mert ehez egy kikérdezés szükszéges és pár teszt amiböl már látni neked éppen miböl mekkora a hiányod ..

2009. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!