Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mulasszam el a mensesem...

Hogyan mulasszam el a mensesem hamarabb? Általában egy hétig szokott meglenni de most szeretném ha hamarabb elmúlna. Nincs valami vérzéscsillapító gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Ami méhnyálkahártyának le kell válnia, az leválik. Bent nem maradhat... :)
2010. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem szedsz fogamzásgátlót??

nekem a megfázástól elmarad abban a hónapban.

2010. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját módszer, (nekem három és fél napig szokott tartani):

-sok folyadék, főleg víz, de van benne zöldtea is

-sok mozgás, ugrabugrálás, biciklizés, séta gyors tempóban

-gyakori fürdés (reggel-napközben-este)

2010. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem szedek fogamzásgátlót.

utcsónak köszi a tippeket ;)

2010. júl. 28. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindazt megteszem alpból, amiket írt, nekem 6 napig tartott világéletemben. Alkati kérdés, nem lehet variálni vele.
2010. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Almaecet... kb 2hétig naponta 2 puhár (kb 1 teáskanál almaecet vízzel) és mensi közben is ugyanígy, de az a legjobb ha mindig iszod folyamatosan, mert tele van vitaminokkal. Én is azért kezdtem, aztán csodálkoztam h mitől múlt el ilyen hamar :D
2010. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

olyasmit is olvastam, hogy a forró fürdőtől hamarabb eltávozik a vér... vagy ilyesmi. de ez vmi népi módszer, nem garantálom még a biztonságosságát sem.

a vörösbor mindenképp jót tesz a vashiány ellen, vérkéző hatása van, esetleg próbáld meg azt. de ez csak egy kósza hasraütős tipp.

2010. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bocipók ***** válasza:
100%
Szauna vagy forró fürdő, nekem 6 nap helyett 4 lesz tőle. De csak végszükség esetén alkalmazom (pl.nyaralás), mert állandóan nem hiszem,hogy egészséges.
2010. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3 napja van meg ls most vagyok a " nagyon vérzek" idöszakba.... de már nagyon unom... ez a citrom hamarabb elmulasztja dolog ér valamit?
2010. júl. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!