Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel a székletemben volt...

Ma reggel a székletemben volt vér darabkák. Mi okozhatta? Gond lehet velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Székletem híg volt és világos barna volt.Valaki járt már így?
2009. aug. 19. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban annyit olvastam, hogy a vér színéből lehet következtetni a vérzés helyére. Tehát minél sötétebb, annál távolabbi (gyomor, vékonybelek, itt pl. fekély a lehetséges ok), ha világosabb, akkor vastagbél kül. szakaszai, ami ált. aranyérre utal.


Nem szedtél mostanában sok gyógyszert? Ok lehet ez is.


Amúgy orvos!!!

2009. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát sajnos minden nap szedek gyógyszert.Magas a vércukrom arra szedek gyógyszert meg allergia gyógyszert szedek.Világosabb vér volt.Milyen vizsgálatokra számíthatók?Szerinted?
2009. aug. 19. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:

ha a vér piros volt, akkor valszeg vhol a végbélnyílás környékén vérezhettél, ez nem súlyos, lehet h aranyered van a gyógyszerektől.

ha a vér fekete volt, akkor belül véreztél, na ezmár súlyosabb, ezzel azonnal orvoshoz kell menni.

2009. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha előfordul még 1x érdemes orvoshoz menni. A szokásos vizsgálatok ( labor, uh, székelt tenyészet, és ha esetleg találnak vmit akkor tükrözés ) Érdemes elmenni, mert nagyon sok betegségek az előjele a véres széklet! Nekem a párom colitis-es, nem szabad ilyennel játszani! Persze az aranyér sem kizárt, de ugye azt is kezelni kell!
2009. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet,hogy nem túl guszta,de én is már többször azt hittem,hogy világos vér,de rájöttem,hogy dinnyedarab. Remélem neked is csak valami ártalmatlanság.
2009. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem!Gyomrom az nem fáj.Nem érzek semmi fájdalmat.Köszönöm a segítségeket!Most meg várom hogy lesz-e megint a székletemben és ha nincs vér akkor nincs gond nem?Ha lesz megint akkor dokihoz megyek.
2009. aug. 19. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Csokipudingot toltál? Ráadásul véres volt?


Nos, vagy aranyered van, vagy a vastagbeledben kezdődik valami nemkívánatos folyamat. Menj el sürgősen endoszkópiára, mert ha nincs aranyered, akkor bélpolipokat sikerült kifejlesztened.

2010. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!