Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mesim már egy hetet,...

Késik a mesim már egy hetet, teszteltem szerdán és ma reggel is, mindkét esetben negatív lett az eredmény. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Természetesen felkeresem a dokim.

15. -én voltam a Kedvesemmel utoljára, sajnos nagyon keveset tudunk találkozni. Megszakítással védekeztünk, tudom nem a legbiztonságosabb, de nagyon odafigyelve. Nagyon nem szeretnék babát, van már 2 csemetém.


2008. szept. 7. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a sok stressz, idegesség is közre játszik. Vagy a túlzott fogyókúra... Lehet sok minden, de az orvos tud biztosat mondani.
2008. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, stressz az közre játszhat. Sosem voltam még ilyen helyzetben, a gyerkőceim is tervezetten jöttek, most viszont szinte pánikolok...
2008. szept. 7. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok papolni, de mindenhol azt írják, hogy a megszakításos közösülés nagyon nem biztonságos. Már annyiféle módszer létezik, miért nem használtok valamit?
2008. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, tiszta gáz, ideges vagy, akor késik, még idegesebb leszel, még többet késik, aztán a végén kimarad :)
2008. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!