Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen házi tippeket tudtok...

Milyen házi tippeket tudtok adni hüvelyfertőzés kezelésére? Nőgyógyásznál számtalanszor voltam már, de senki sem tudott segíteni az antibiotikumokkal, kúpokkal, hüvelykrémekkel.

Figyelt kérdés
Válaszaitokat köszönöm! (a hüvelyváladékomat kitenyésztették, valamilyen fajta coli baktérium volt benne)

2012. máj. 30. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
Kamilla és asztali só!!Ülőfürdő napi fél óra. Ha 1 hétig nem hat akkor menj orvoshoz.Ja és a párodat is kötelezd!!!
2012. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a "semmiképp se kísérletezz magadon otthon" típusú válaszadókhoz, méghozzá saját tapasztalatból. (remélem nem késtem el nagyon a válasszal). Én a korábbiakban felsorolt néhány szer hatására mára odáig jutottam, hogy sikeresen kiirtottam a teljes normál baktériumflórámat - annak dacára, hogy időközben több doboz laktobacillus kapszulát/kúpot is elhasználtam. Számtalan nőgyógyásznál jártam én is, egyik rosszabb volt mint a másik. Aztán addig búvárkodtam az interneten, amíg megtaláltam a megfelelőt. Neked is ezt javasolnám, ha nem akarsz úgy járni, mint én...
2012. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!