Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 éve folyamatos hüvelygombám...

3 éve folyamatos hüvelygombám van, nagyon el vagyok keseredve. A szeretkezés is gyötrelem. Már mindenféle kúpot, kenőcsöt, szájon át szedhető gyógyszert kipróbáltam, de nem múlik el. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Írjon légyszíves,az,aki hasonló cipőben jár/járt!
2009. jún. 30. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanígy voltam és nem hittem a szememnek, de szülés után teljesen elmúlt. Nem tudom mi történhetett, lehet hogy a hormonok. Tudom ez nem vígasztal.
2009. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A partnered is volt kezelve gyógyszerekkel? Mert ha nem ide-oda fertőzitek egymást.

Nőgyogyihoz kell elmenni és elmondani hogy candidára gyanakodsz, attól lehet ilyen elhúzódó és hasonló panaszokkal járó problémád.

27/L

2009. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Először is arra gyanakszom, hogy b.sztál elmenni az orvoshoz és magadat kúráltad, ez esetben meg is érdemled a gombát.


Ha meg nem, akkor az orvos elmondta neked, hogy vagy a partner passzolja vissza neked, te meg oda neki és megint vissza, vagy a fertőző ok nincs megszüntetve. A ház körüli higéniával lehet gond, vagy egyéb higéniás szokásoddal, mint például leülsz a nyilvános WCken, vagy naponta uszodába jársz, vagy ilyesmi.

2009. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Candida diétát próbáltad már? nem könnyű, de egy életre elmúlhatnak a panaszaid. egyik barátnőm is hajlamos hüvelygombára és mióta csinálja a diétát, tünetmentes. akkor jön neki elő, amikor kirúg a hámból, azaz csokit eszik meg cukros dolgokat. nézz utána neten, mi az étrend. egy pár hónapos próbát mindenképpen megér sztem. a másik, ami nagyon fontos, hogy a partneredet is rendesen kikezeljék.
2009. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. mi a jó francért kellett az első válaszolót meg engem lepontozni??? mi rosszat írtunk? ez tényleg felfoghatatlan...
2009. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ÉN is sokszor szenvedtem vele bár én cukorbeteg vagyok és amikor magasabb a vércukrom akkor jeletkezik szerintem nem árt ellenőrizni neked is a vércukor szinted és liszt és élesztő mentes kurát csinálni .Mert a gomba melegágya a savas közeg. Nekem betadine kuppot ír fel az orvos és TINIDAZOLE nevü tablettát plusz cukormentes diéta és hatni szokott
2009. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van egy tippem bár én még nem próbáltam ki de tervezem.

Aranykolloid, ezustkolloid?

2009. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

.Mert a gomba melegágya a savas közeg. ???



Én ugy tudtam hogy a lugos közeg, vannak gombák amiket a tejsavas kezelés meg is szuntet.

2009. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van még 1 tippem!

Dobjátok ki az összes fehérnemütöket, te is és a párod is és együtt kezdjétek el a kezelést és amíg nem vagytok teljesen tiszták mindeketten addig minden alsonemüt dobjatok ki használat után!


Ha esetleg összemossátok az alsónemüket a ruhákkal, akkor a ruhákat is kidobhatjátok....

2009. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Grapefruit csepp!!!!!!!!!! ezt már anniyan irták, jó lenne visszaolvasni, akik gombában szenvednek, hogy mit használnák!
2009. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!