Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányinger, étvágytalanság, Ez...

Hányinger, étvágytalanság, Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha korán reggel felkelek hányingerem van, folyton böfögnöm kell és dél előtt egyszerűen semmi se bírok enni mert kihánynám, ezért már nem szoktam reggelizni. Most valamiért alig tudtam enni az ebédből is. Miért van ez?
2012. máj. 7. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Most én kérdezek:Mióta tart,és milyen nemű vagy?
2012. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 2-3 éve kezdődött, vége lett a nyárnak, elkezdődött a suli, korábban keltem, reggeliztem, de utána elkezdett kavarogni a gyomrom és hánytam. a 3. alkalom, utána már csak hétvégén reggeliztem, de utána már azt se bírtam. 19 éves vagyok és fiú
2012. máj. 7. 13:23
 3/6 melvin ***** válasza:
100%
szerintem keress fel egy természetgyógyászt.Reflexológiával + táplálkozási szokásaid megváltoztatásával és az esetleges pszichés panaszok megszüntetésével,lelki háttér feltárásával lehet segíteni.
2012. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok..így ezekből refluxra gyanakszok...Osztálytársamnak is van,és neki is így kezdődött..
2012. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ez idővel elmúlik, vagy később súlyosbodhat, forduljak orvoshoz?
2012. máj. 7. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz fordulás mindenképp jó ötlet, ha ez 2-3 éve tart, akkor szeirntem már érdemes lenne.
2012. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!