Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Szszszigazi kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy eddig nem voltam megelégedve a súlyommal,így jó bulinak találtam volna,ha kicsit anorexiás beütésem lenne,de persze ettem tovább,de mostanában nagyon sokat eszek.. :// Tegnap óta viszont alig ettem pár falatot,a hasam elkezdett fájni és hányingerem lett,ezért nem ettem tovább. Később inkább banánnal próbálkoztam,de nem bírtam megenni egy egészet se. Vacsorára szendvicset ettem,de majdnem kihánytam és megint fájt a hasam. Most már inkább hagyom,mert nem akarok rosszul lenni,ezért ma még nem ettem. De voltam már orvosnál múltkor,mert inni sem iszok eleget,mondjuk nekem elég annyi amennyit szoktam,de állítólag többet kell. Mit tegyek? A barátaim szerint akkor ne egyek csak igyak rostosat meg cukrosat . Szerintetek? Amúgy fiatal lány vagyok.
2012. febr. 28. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányós, hasfájós járvány van, ennyi.
2012. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak evéskor szokott lenni,de akkor jó.. :))
2012. febr. 28. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, amúgy, ha ez hetekig, hónapokig fennáll, akkor orvoshoz kell menni.Nekem is jött egy ilyen, hogy evés közben szédültem, meg hányingerem lett.Nem is mertem már enni.De nekem meg lett a probléma oka.Nem írom le, nehogy beképzeld:)

Gyógyulj meg:)

2012. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.. :))
2012. febr. 28. 13:50
 5/7 anonim válasza:
:) nem eszel levest, az a baj. Nagyon fontos a folyadék bevitel. Sajnos az olcsó rostos cuccok puffasztanak, attol is fájhat a hasad, sőt, nálam az esetek 99%-ában savas hatást kelt, és azonnal fáj tőle a hasam. egyél levest, kevés kenyeret, mert az is puffaszt. A kemnyérrel(szendviccsel) viszed be a legtöbb levegőt a gyomrodba, puffaszt az is... A leves nagyon fontos!!! Hallgass rám.
2012. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Imádom a levest,apukáméknál mindig eszek.. :)) de most többet fogok.. :) köszi.. :)
2012. febr. 28. 14:41
 7/7 anonim válasza:
Szívesen... Elég bajom van mindig nekem is ezzel, fel vagyok készülve ebből :)
2012. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!