Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen okok miatt nem jött...

Milyen okok miatt nem jött meg? (Szűz vagyok! )

Figyelt kérdés
Már 2 napja meg kellett volna jönnie , és nem érkezett, érzek valamit,de sehol semmi. Eddig általában 20 nap után várhattam, s legkésőbb 24 napra megjött , utoljára decemberben jött 28.napra . ¤Mik okozhatják,hogy késik ? Már több,mint egy éve van , és sosem volt így,hogy késsen , inkább mindig előbb jött. Nem tudom mire gondoljak,hogy mi nincs rendben velem?!
2012. máj. 31. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Betegség, stressz, időváltozás, súlyváltozás...stb. Ezek mind befolyásolják a menstruációt.
2012. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Lassan ideje lenne orvoshoz menned szerintem. De az is lehet, hogy nincs semmi baj, egy év után még előfordulhat ilyesmi. Számtalan olyan oka is lehet, ami nem súlyos, pl. ha nagyon vékony vagy.
2012. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igaza van a második válaszolónak abban, hogy jobb lenne ha orvoshoz mennél, mert itt csak találgatni lehet. Első voltam.
2012. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Két napos késéssel orvoshoz? Mégis minek?

2 napos késés nem sok.

2012. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak annyi a baj,hogy nekem stressz miatt sosem késett,pedig állandó stresszben élek . Inkább a súlyváltozást gyanítom akkor , mert most a kedves ünnep alkalmával híztam . Gondolkodtunk már anyukámmal,hogy jó lenne orvoshoz mennem , de kérdeztük egy doktort , s azt mondta az nem probléma,ha még épp ennyire rendszertelen. Amiatt biztosan nem,mert vékony vagyok ! De én még akkor is félek , hogy mi lehet az oka. U.i.: Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 31. 17:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Pont azért lenne jó, ha orvoshoz mennél, hogy ne félj tovább. Akkor legalább biztos lennél benne, hogy van-e valami baj, vagy nincs. Remélem nincs, és soha nem is lesz semmi bajod! Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

De mégis mi para tárgya, most őszintén?

Egy éve menstruálsz, és most késik 2 napot...ezen mi olyan nagy csoda?

Az első években a legtöbb embernek rendszertelen.

3-4 napos eltérést meg még csak rendszertelennek se mondanék.

2012. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

17:52 , köszönök szépen mindent! :)

Utolsó , lehet eléggé normális, ez a dolog , de akkor sem szeretek játszani az egészségemmel !

2012. máj. 31. 20:34
 9/21 A kérdező kommentje:
Még mindig nem érkezik ,és már 4 napja késik ! :'(
2012. jún. 2. 14:41
 10/21 anonim ***** válasza:

De értsd már meg, hogy ez ilyen korban úgy, hogy egy éve menstruálsz, teljesen normális. Nem kell szívrohamot kapni pár nap késés miatt.

Ha annyira aggódsz, akkor meg menjél el orvoshoz.

2012. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!