Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyum azt mondta h nyáron...

Anyum azt mondta h nyáron kipróbálhatom a tampont, de eddig nem tudtam más okok miatt. Most jött meg, de rosszul vagyok és nem akarok kísérletezni, holnap viszont igen, de dolgozik. Most mit tegyek? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Szóval igazából egyszer már használtam tampont,csak nem tud róla:D és hogy most sincs itthon mert dolgozik,de most nem is akarom kipróbálni mert nagyon görcsölök:S Viszont holnap igen,szerintetek szóljak neki előtte?Vagy elég utólag?:D Holnap délelőtt itthon lesz,de félek beszélni vele...

14vagyok.


2009. aug. 6. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne vele megbeszélni?

Próbáld ki, utána mond el, hogy sikerült :) És örülhettek együtt :)

2009. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább egyedül próbálkozz és csak az eredményről tájékoztasd, bár ez sem kötelező.
2009. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Hát muszáj elmondanom előbb-utóbb,mert nővérem csak tampont használ és anyum is ritkán használ betétet.Tehát ha ő veszi a betéteket nekem,de én tampont használok az feltűnne neki,akkor meg inkább elmondom:)
2009. aug. 6. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Szerintem is az eredményről tájékoztasd :)

2009. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért a betét is jó a háznál, nem egészséges mindig tampont használni! Különösen a végén, amikor már kevés van, sokkal jobb a betét, sőt éjszakára is inkább az ajánlott!
2009. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Úgy gondoltam,hogy eleinte csak itthon használok tampont,aztán ha minden oké akkor már merem máshová is.Kezdetben biztos,hogy teszek azért betétet is,meg éjszaka tuti azt fogok használni,mert amit használok éjszaka kifejezetten kényelmes(:
2009. aug. 6. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ha a családban mindenki tampont használ, akkor neked mértkéne ebből ekkora ügyet csinálni? kipróbálod amikor úgy érzed, majd közlöd vele, h: anya, sikerült...:D

majd örül ő is, meg teis, azt ennyi volt.

2009. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Mielőtt ment el ma dolgozni anyu beszélni akartam vele erről.Pont kezdtem volna bele amikor mondta h "most,hogy itthon vagyok kipróbálhatnám a tampont,a suli miatt meg a tesi órák miatt,mert akkor a tampon jobb.És megkérdezte h nem próbáltam még,mondtam h de,egyszer már igen és sikerült is:D

Szóval most tamponozok:D

2009. aug. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!