Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet enni ultrahangos vizsgál...

Lehet enni ultrahangos vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász elküldött ultrahangra.. Ehetek előtte, vagy nem?
2012. máj. 31. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A vizsgálat előtt 4-5 órával lehet még utoljára enne, után nem. A húgyhólyag és a környezetében lévő szervek vizsgálata akkor eredményes, ha a hólyag vizelettel jól telt. Ezért vizsgálat előtt néhány órával bő folyadékfogyasztás (lehetőleg szénsavmentes) javasolt. Ezt bemásoltam innen: [link]
2012. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen ultrahang?

Ha hasi akkor nem nagyon kéne,de kérdezz rá,mert nekem pl enni nem volt szabad,de inni kellett és nem volt szabad pisilni előtte már két órával. és akkor megnéztek úgy is meg pisilés után is.

2012. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászati ultrahang előtt nyugodtan ehetsz.

Hasi ultrahangra kell éhgyomorra menni.

2012. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nőgyógyászati ultrahang volt, és ehettem előtte, mint kiderült.. azt hittem, a has felől fognak vizsgálni, de nagy meglepetés ért, mikor kiderült számomra,hogy mi is az a nőgyógyászati ultrahang :D
2012. jún. 2. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!